88  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
88

:: REŻYSERIA ::
April Mullen

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
Kanada

:: ROK PRODUKCJI ::
2014

:: CZAS TRWANIA ::
85 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Katharine Isabelle,
Christopher Lloyd,
Michael Ironside...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 


:: 88 ::

 

Gdy chłopak Gwen (Katharine Isabelle) zostaje zamordowany, dziewczyna doznaje szoku, który sprawia, że zaczyna mieć luki w pamięci. Wyrusza w pogoń za mordercami, starając się rozwikłać sprawę z kolejnych pojawiających się strzępków informacji. Wie jedno - za wszelką cenę musi dopaść tych, którzy wyrządzili jej krzywdę…

 


 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Wizja radzi sobie całkiem nieźle. Nieodłącznym elementem wydania jest ziarnica obrazu, która nie przeszkadza w odbiorze filmu. Brak problemów z montażem, czy też realizacją obrazu. Kolorystyka nie załamuje się, przez co nie tworzą się zniekształcenia tła. Brak pikselozy oraz innego typu zabrudzeń. Linia melodyczna współgra z obrazem.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów, które w znaczący sposób mogłyby popsuć odbiór.  


:: MENU / DODATKI ::

Ostatnimi czasy Monolith gustuje w animowanym menu, które wypada dość dobrze. Na głównym ekranie pojawia się nasza bohaterka, która w kroplach krwi pokazuje swoje wdzięki. Przechodząc do innych opcji, wydawca daje nam praktycznie to samo rozwiązanie, tylko zmienia się znajdująca tam postać. Trochę denerwuje podkład dźwiękowy, który jest dla mnie drażniący. Kolorystyka została odpowiednio dobrana i na pewno nie będzie Was drażniła. Nawigacja po całym menu jest prosta, a samo menu czytelne.

Dodatki zamieszczane na płycie to standard zamieszczany przez wydawcę. Znajdziecie tutaj następujące bonusy:
- zwiastun,
- wybór scen.
Bardzo słabe dodatki, które nikogo nie zadowolą. Mogłyby znaleźć się jeszcze zwiastuny innych filmów lub coś na temat filmu. Całość prezentuje się na dobrym poziomie. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::