AMOK  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Cope

:: REŻYSERIA ::
Ronald Jerry

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2007

:: CZAS TRWANIA ::
89 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Rachel Pinto,
Robert Allen Wagner,
Dave Weinand...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 [1,78:1]

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 2/6

OCENA OBRAZU: 3/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 3/6

 

 


:: AMOK ::

 

Z miasteczka Kodiak znikają niespodziewanie wszyscy mieszkańcy poza rodziną Allenów. Ocalałych czeka przerażająca podróż w nieznane - w głąb przepełnionego halucynacjami świata grozy i przemocy.


 


 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, a dokładniej 1,78:1. Podczas oglądania natknąłem się na dwa minusy. Pierwszym z nich jest ziarnica obrazu, która nie odgrywa tutaj większej roli. Jednak drugi mankament może czasami nieźle zdenerwować, chodzi o ostrość obrazu, która w nie zawsze jest idealna i wizja czasami jest zamazana. Z kolorystyką jest różnie, ale zazwyczaj spełnia swoje wymagania i nie dochodzi do zamazywania się wizji, czy też dziwnych niedociągnięć. Nie spotkacie się również z sytuacją, gdzie widoczne będą piksele.

Linia melodyczna to najlepszy element tego wydania DVD. Ścieżka dźwiękowa zapisana jest w dwóch formatach. Pierwszym z nich jest Dolby Digital 5.1 w wersji oryginalnej, jak i również z lektorem. Drugim formatem formatem jest DTS. Podczas oglądania, czy raczej wsłuchiwania się w linię melodyczną nie natrafiłem na żaden dziwny mankament. Wszystko działa sprawnie i nic się nie zacina.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało stworzone w prosty i przejrzysty sposób. Nie oszukujmy się, każdy kto kupuje Kino Domowe będzie wiedział czego się spodziewać, menu różni się jedynie kilkoma elementami, ale schemat jest zawsze ten sam. Menu główne posiada duży ekran, gdzie zobaczycie kilka scen pochodzących, a raczej reklamujących ten film. Przechodząc dalej, czyli do dwóch pozostałych plansz, widnieją gołe tapety z kilkoma opcjami do wyboru. Oczywiście podkład muzyczny został dołączony.

"Amok" nie dosiada żadnych dodatków, chyba że uznać wybór scen jako bonus. Przypomnę, że film jest nisko budżetową produkcją, dlatego też musicie najpierw zobaczyć zwiastun filmu, aby później się nie zawieść oglądając go.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁ ::