AUTOPSJA  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Autopsy: A Love Story

:: REŻYSERIA ::
Guy Crawford

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2002

:: CZAS TRWANIA ::
84 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
J
ohn Scott Mills,
Dina Osmussen,
Ginny Harman...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 [1,78:1]

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 2/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 3,5/6

 

 


:: AUTOPSJA ::

 

Charlie poznał właśnie dziewczynę życia...
Problem w tym, że umarła 3 dni temu...

Charlie pracuje w miejskiej kostnicy, będącej centrum nielegalnego handlu ludzkimi narządami. Pewnego dnia trafiają do niego zwłoki pięknej samobójczyni. Zauroczony chłopak zakochuje się w niej nie zważając, że dziewczyna nie żyje już od trzech dni... Postanawia za wszelką cenę chronić swą wybrankę nawet za cenę życia. Cudzego życia...


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Podczas oglądania natknąłem się na jeden mały minus, jakim jest ziarnica obrazu, która prawdę powiedziawszy nie wpływa znacząco na jakość obrazu i nie psuje jego ogólnej wizji. Nie dochodzi tutaj do zatrzymań. Wszystko współgra. Kontrast wywiązuje się ze swojej roli. Dobrze dobrano kolorystykę, jak również rozdzielczość, przez co nie dochodzi do dziwnych zamgleń, czy też rozmazywania obrazu.

Linia melodyczna to najlepszy element tego wydania DVD. Ścieżka dźwiękowa zapisana jest w dwóch formatach. Pierwszym z nich jest Dolby Digital 5.1 w wersji oryginalnej, jak i również z lektorem. Drugim formatem formatem jest DTS. Linia melodyczna nie posiada jakichkolwiek błędów. Nie spotkacie się z sytuacją, w której obraz nie współgra z dźwiękiem. Nie dojdzie do zatrzymania się ścieżki, a także nie usłyszycie niepożądanych dźwięków, które mogłaby być złym wydaniem płyty przez dystrybutora.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało stworzone w prosty i przejrzysty sposób. Nie ważne, że jest to wydanie z gazetą, ale menu wygląda dość przyzwoicie. Nie zabrakło podkładu muzycznego, który pasuje do treści filmu. Na głównej planszy umieszczono kilka małych kwadracików, gdzie widoczne są ruchome obrazy. Pozostałe opcje składają się jedynie z gołej tapety i interaktywnego menu.

Na płycie nie ma żadnych dodatków. Chyba, że będę łaskawy i uznam wybór scen jako jakiś tam bonus, ale ciężko coś takiego tak nazwać, gdy każde wydanie posiada taką opcję. Inaczej w ogóle wyglądałoby to wydanie, gdyby dystrybutor umieściłby chociażby zwiastuny, a tak nic tu konkretnego nie ma.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁ ::