AUTOPSY  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Autopsy

:: REŻYSERIA ::
Adam Gierasch

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2008

:: CZAS TRWANIA ::
81 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Robert Patrick,
Jessica Lowndes,
Michael Bowen...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 3/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 3/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 


:: AUTOPSY ::

 

Znakomity horror w klimacie "Piły", "Hostelu", czy "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną".

Środek nocy na opuszczonej drodze. Rozbity samochód i grupa zakrwawionych nastolatków, którzy jeszcze chwilę temu bawili się na szalonej imprezie w Nowym Orleanie. Teraz, zdezorientowani i ranni czekają na jakąkolwiek pomoc. Gdy po kilku minutach przyjeżdża ambulans są pewni, że los im sprzyja. Podejrzenia zaczyna budzić dopiero przerażająco opustoszały szpital. Nie przypuszczają jednak, że trafili do miejsca, gdzie Ci, którzy powinni nieść pomoc zamienili się w oprawców, a oni sami staną się przedmiotem makabrycznych eksperymentów.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 (anamorficzny). Obraz stoi na średnim poziomie. Widoczne są przebarwienia ciemniejszych scen, jednak nie występują cały czas, więc nie zwraca się na ten element takiej uwagi. Nieodłącznym elementem tego wydania jest również ziarnica obrazu. Zdarza się również, że tło "pulsuje", mieni się różnymi kolorami. Mimo tych błędów film ogląda się bez większych kłopotów. Nie będziecie mieć problemów z płynnością obrazu. Wizja współgra wraz z linią melodyczną. 

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Dźwięk to jedyny element wydania, który pozbawiony jest błędów, co sprawia, że widz będzie usatysfakcjonowany podczas projekcji. Dzięki niezwykle czystemu dźwiękowi niejednokrotnie zostaniecie przestraszeni.


:: MENU / DODATKI ::

Menu to standardowy twór Vision. Wszystkie plansze wzbogacone są o animowane elementy, a także mały ekran, w którym widoczne są urywki "Autopsy". Całość urozmaica mroczny podkład muzyczny, który nadaje odpowiedni tom. Menu posiada ciemne pastele, które w stu procentach pasują do klimatu filmu. Nie będziecie mieli problemów z nawigacją, czcionkę którą użyto w menu jest czytelna.

Na płycie znalazły się standardowe dodatki, które Vision zamieszcza na każdym wydaniu DVD, oto co znajdziecie:
- zwiastun kinowy,
- sylwetki aktorów i twórców,
- zwiastuny innych filmów DVD,
- inne DVD.
Wydanie "Autopsy" stoi się na dobrym poziomie.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::