BATMAN I HARLEY QUINN  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Batman And Harley Quinn

:: REŻYSERIA ::
Sam Liu

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2017

:: CZAS TRWANIA ::
71 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Kevin Conroy,
Melissa Rauch...

:: DŹWIĘK :::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 5 ; 6

:: WYDANIE :::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/5

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 6/6

OCENA OGÓLNA: 5,5/6

 

 


:: BATMAN I HARLEY QUINN ::

 

Nowy animowany film pełnometrażowy DC Comics. Poison Ivy i Jason Woodrue szukają sposobu na ocalenia planety przed katastrofą ekologiczną. Niestety najbardziej skuteczny plan zakłada eliminację większości ludzi. Aby uratować ludzkość, Batman i Nightwing są zmuszeni zrekrutować Harley Quinn, której zlecają misję powstrzymania swojej najlepszej przyjaciółki Poison Ivy. Przygotuj się na emocjonującą, pełną akcji i śmiechu, przygodę, jakiej jeszcze nie było!
 


:: OBRAZ / DŹWIĘK :::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Film jest animacją, która posiada bardzo dobry obraz. Widoczna jest mała ziarnica obrazu, która jest nieodłącznym elementem każdego wydania DVD. Zastosowana kolorystyka jest ładna, lecz nasycenie nie jest odpowiednie, przez co pastele nie są żywe. Nie sprawia to jednak, że obraz traci na wartości, po prostu nie zwraca się na to uwagi. Ważne jest to, że nie widoczna jest pikseloza, czy innego typu zabrudzenia. Obraz nie zacina się, działa płynnie.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem. Dodatkowo wydawca postanowił zamieścić wersję czeską, węgierską oraz słowacką, jednak tym razem w DD 2.0. Dźwięk jest najlepszym elementem wydania, pozbawiony jakichkolwiek błędów. Wszystkie najmniejsze szmery są bardzo dobrze słyszalne i na pewno nic nie umknie Waszej uwadze. Linia melodyczna współgra z obrazem. Nie zacina się.  


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na słabym poziomie. Plansza główna posiada identyczny podkład graficzny, jaki możemy również zobaczyć na okładce wydania. Nie zabrakło podkładu muzycznego, który po części wprowadza nas w klimat filmu. Podobnie, jak w innych wydaniach DVD Galapagos films, można zaobserwować brak tych elementów w pozostałych opcjach menu. Tutaj mamy kilka interaktywnych opcji na szarym tle. Menu jest w proste w nawigacji, mimo angielskiego języka. Wszystkie opcje są czytelne i nie zlewają się z tłem. 

Na płycie znalazło się się cztery małe dodatki, które zasługują na bliższe przyjrzenie się widza. Do wyboru mamy:
- wybór języka,
- zapowiedź następnego animowanego filmu ze świata DC Universe - Batman: Gotham by Gaslight,
- zapowiedzi Batman: The Dark Knight Returns, oraz Batman: Assault on Arkham.
Mimo, że na płycie nie znalazły się podstawowe dodatki, to te, które zamieścił wydawca są o wiele lepsze. Również film należy zobaczyć, a fani DC na pewno będą zadowoleni.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::