BATMAN KONTRA DWIE TWARZE  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
DC Batman vs Two-Face

:: REŻYSERIA ::
Rick Morales

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2017

:: CZAS TRWANIA ::
69 min.

:: WIEK ::
12 lat

:: OBSADA ::
Adam West,
Burt Ward,
William Shatner...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DD 2.0

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 5

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4,5/6

OCENA OBRAZU: 6/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 6/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: BATMAN KONTRA DWIE TWARZE ::

 

Nowy animowany film pełnometrażowy DC Comics. Tym, razem Batman zmierzy się z byłym prokuratorem generalnym Gotham City, który przeszedł na stronę zbrodni, przyjmując imię Dwie Twarze. Czy o losach Gotham zadecyduje rzut monetą?


 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Świetnej jakości obraz, który pozbawiony jest nawet ziarnicy obrazu. Produkcja posiada żywe kolory i odpowiedni kontrast, co powoduje, że nic nie umknie Waszej uwadze. Nie uświadczycie pikselozy, czy innych zabrudzeń wizji. Dobra kompresja filmu nie powodująca załamywania wizji i rozmywania tła. 

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem oraz wersji francuskiej. Na płycie znalazły się jeszcze inne wersje: DD 2.0 hiszpańska i węgierska. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów, które mogłyby popsuć odbiór. Wszystkie najmniejsze elementy są dobrze słyszalne i nic nie umknie Waszej uwagi. Brak jest tutaj szumów, czy trzasków. Linia melodyczna współgra z obrazem.


:: MENU / DODATKI ::

Menu to najgorszy element wydania. Plansza główna zaopatrzona jest w podkład graficzny podobny, jak na okładce wydania DVD. Ładnie zbilansowane kolory i układ poszczególnych elementów nie spowodują problemów z nawigacją. Mimo, że interaktywne menu jest w języku angielskim to nie będziecie mieli problemów z poruszaniem. Dostajecie tylko trzy opcje i zawsze te same co serwuje nam Galapagos. Czcionka w pozostałych opcjach jest czytelna, a plansze bez grafik, tylko z niebieskim tłem.

Na płycie znalazł się jeden dodatek, który związany jest w stu procentach z produkcją. Oto co tutaj znajdziemy:
- wybór języka,
- Batman: The Dark Knight Return Part 1 i 2.
Świetny dodatek na temat nowego projektu DC, który zainteresuje fanów komiksowych zmagań. Dodatki są dość długie, łącznie ponad dwadzieścia minut. Świetne wydanie, które powinno zagościć na Waszych półkach. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::