BATMAN UNLIMITED: MASZYNY KONTRA MUTANCI  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Batman Unlimited: Mech vs Mutants

:: REŻYSERIA ::
Curt Geda

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2016

:: CZAS TRWANIA ::
86 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Roger Craig Smith,
Oded Fehr,
Dana Snyder...

:: DŹWIĘK :::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 5 ; 6

:: WYDANIE :::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/5

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 6/6

OCENA OGÓLNA: 5,5/6

 

 


:: BATMAN UNLIMITED: MASZYNY KONTRA MUTANCI ::

 

Dwaj mroźni złoczyńcy DC, Mister Freeze i Pingwin, dosłownie zostawiają Gotham City na lodzie oraz zamieniają Bane’a, Clayface’a i Killer Croca w gigantyczne mutanty. Batman i Green Arrow, wyposażeni w pancerze gigantycznych robotów, muszą zjednoczyć siły w walce o przeznaczenie Gotham. Przygotuj się na kolosalne wrażenia przepełnione niebezpieczeństwem, intrygami i akcją!


 


:: OBRAZ / DŹWIĘK :::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Film jest animacją, która posiada bardzo dobry obraz. Zauważalna jest mała ziarnica obrazu, jednak w żaden sposób nie utrudnia oglądania. Kolorystyka stoi na bardzo dobrym poziomie. Jest żywa, a poszczególne pastele wyglądają ładnie. Podczas oglądania nie natrafiłem na pikselozę, czy inne zabrudzenia obrazu. Obraz działa płynnie i nie zacina się.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem. Dodatkowo wydawca postanowił zamieścić wersję węgierską i turecką, jednak w wersji DD 2.0. Dźwięk jest najlepszym elementem wydania, pozbawiony jakichkolwiek błędów. Linia melodyczna w bardzo dobry sposób towarzyszy nam podczas poszczególnych akcji i utrzymuje lekki klimat science fiction. Linia melodyczna współgra z obrazem. Nie zacina się.  


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na słabym poziomie. Jedynie plansza główna posiada dodatek w postaci tapety i podkładu muzycznego. Reszta plansz to prostota sama w sobie. Pozbawione są one jakichkolwiek dodatków. Interaktywne menu zamieszczone jest na zwykłej planszy, bez żadnych udziwnień. Menu charakteryzuje prostota w nawigacji. Trochę szkoda, że interaktywne opcje są w języku angielskim, jednak nie sprawia to, że będziecie mieli problemy z poruszaniem.

Na płycie znalazło się bardzo mało dodatków. Wydawca odpuścił nawet zwiastuny filmów. Do wyboru mamy:
- wybór języka,
- "Batman: odważni i bezwzględni" - bonusowa kreskówka od DC - świetny dodatek, ponieważ wydawca zaserwował nam dodatkowy film do obejrzenia.
Świetne wydania, mimo słabego menu. Na jednej płycie otrzymujemy dwa filmy, które ogląda się z zaciekawieniem. Polecam całe wydanie.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::