BATMAN UNLIMITED: MIASTO W MROKU  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Batman Unlimited: Monster Mayhem

:: REŻYSERIA ::
Heath Corson

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2015

:: CZAS TRWANIA ::
77 min.

:: WIEK ::
8 lat

:: OBSADA ::
Nolan North,
Troy Baker,
Grey Griffin...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DD 2.0

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 5

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4,5/6

OCENA OBRAZU: 6/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 6/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: BATMAN UNLIMITED: MIASTO W MROKU ::

 

Tajemnicza zbrodnia sprowadza Batmana na trop najbardziej podłych złoczyńców w mieście: Scarecrowa, Clayface’a, Silver Bansheego i Solomona Grundy. Przewodzi im Joker, uzbrojony w komputerowego wirusa i diaboliczny plan zniszczenia cyfrowej technologii w Gotham City. Zobacz jak Batman, Green Arow, Cyborg, Nightwing łączą siły, by uratować miasto. 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Podczas oglądania produkcji nie znalazłem nic, do czego mógłbym się doczepić. Bardzo dobry kontrast, dzięki któremu wszystko widoczne jest do samego końca. Odpowiednie nasycenie pasteli oraz ich ostrość. Brak pikselozy oraz innego typu zabrudzeń obrazu. Wizja działa płynnie, nie zacina się. Bardzo dobra jakość obrazu sprawia, że na pewno będziecie usatysfakcjonowani tym elementem.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem oraz w węgierskiej wersji. Na płycie znalazły się jeszcze trzy inne wersje językowe: DD 2.0 turecka, czeska oraz rosyjska. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów, które mogłyby popsuć odbiór. 


:: MENU / DODATKI ::

Menu to najgorszy element wydania. Standardowe wydanie Galapagos, w którym jedynie plansza główna opatrzona jest w tło pochodzące z produkcji oraz podkład dźwiękowy. Pozostałe plansze są jednokolorowe z interaktywnym menu do wyboru. Dodatkowo menu zrobione jest w języku angielskim, jednak nie zmienia to łatwości w poruszaniu się po nim.

Na płycie znalazły się ciekawe dodatki, które bezpośrednio związane są z produkcją lub z wydawnictwem DC Comics. Na płycie znajdziecie:
- Gothem jutra: kreowanie świata jutra,
- kolekcja 10 krótkometrażówek DC Nation,
- dodatkowa kreskówka DC Comics - Batman - odważni i bezwzględni - Cesarz Joker.
Świetne wydanie. Dużo dodatkowych bonusów, które na pewno uszczęśliwią każdego. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::