BATMAN: ZABÓJCZY ŻART  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Batman: The Killing Joke

:: REŻYSERIA ::
Sam Liu

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2016

:: CZAS TRWANIA ::
74 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Kevin Conroy,
Mark Hamill,
Tara Strong...

:: DŹWIĘK :::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 5 ; 6

:: WYDANIE :::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/5

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 6/6

OCENA OGÓLNA: 5,5/6

 

 


:: BATMAN: ZABÓJCZY ŻART ::

 

Filmowa adaptacja kultowego komiksu DC Universe. Poznaj początki walczącego o uznanie komika i zobacz, jak brzemienne w skutki spotkanie z Mrocznym Rycerzem zmienia całe jego życie. Zobacz, jak Joker postanawia udowodnić, że jeden fatalny dzień może doprowadzić do szaleństwa każdego. Stań się świadkiem narodzin superprzestępcy i wysłuchaj zabójczego żartu Jokera. Czy Batman zdoła w porę pokrzyżować obłąkańcze plany przeciwnika?
 


:: OBRAZ / DŹWIĘK :::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Film jest animacją, która posiada bardzo dobry obraz. Zauważalna jest mała ziarnica obrazu, jednak w żaden sposób nie utrudnia oglądania. Kolorystyka jest poprawna. Wydaje mi się, że pastele nie są do końca żywe, lekko wypłowiałe, ale nie mogę się do nich przyczepić. Brak pikselozy, szumów i zabrudzeń. Obraz działa płynnie i nie zacina się.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem. Dodatkowo wydawca postanowił zamieścić wersję węgierską i turecką, jednak w wersji DD 2.0. Dźwięk jest najlepszym elementem wydania, pozbawiony jakichkolwiek błędów. Wszystkie najmniejsze szmery są bardzo dobrze słyszalne i na pewno nic nie umknie Waszej uwadze. Linia melodyczna współgra z obrazem. Nie zacina się.  


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na słabym poziomie. Jedynie plansza główna posiada dodatek w postaci tapety i podkładu muzycznego. Reszta plansz to prostota, bez dźwięku i elementów pochodzących z produkcji. Interaktywne menu jest czytelne i proste w obsłudze. Nie zlewa się z tłem. Szkoda, że nie ma do wyboru języka menu, które jest po angielsku. Jednak nie sprawia to, że użytkownik będzie miał problemy z odczytaniem opcji.  

Na płycie znalazło się bardzo mało dodatków. Wydawca odpuścił nawet zwiastuny filmów. Do wyboru mamy:
- wybór języka,
- zapowiedź następnego animowanego filmu z Uniwersum DC (są to cztery krótkie materiały filmowe, które opowiadają o kolejnych produkcjach z DC. Twórcy opowiadają o produkcjach, trudach tworzenia...)
Niezła animacja, która zaciekawi niejednego widza. Mogę jedynie polecić. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::