BEZLITOSNY  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Skin Trade

:: REŻYSERIA ::
Ekachai Uekrongtham

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2015

:: CZAS TRWANIA ::
96 min

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Dolph Lundgren,
Tony Jaa,
Ron Perlman...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 3,5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 

 


:: BEZLITOSNY ::

 

Nowojorski detektyw Nick Cassidy (Dolph Lundgren) wpada na trop handlarzy żywym towarem. Kiedy śledztwo nabiera rozpędu, boss organizacji Viktor Dragovic (Ron Perlman) zleca zamach, w wyniku którego ginie żona detektywa, a córka przepada bez wieści. Nick ma jeden cel: zniszczyć gang Dragovica. Tropy prowadzą go do Tajlandii, gdzie wsparcia udziela mu miejscowy policjant Tony Vitayakula (Tony Jaa). Razem tworzą śmiercionośny duet.
 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Wizja radzi sobie całkiem nieźle. Dopatrzyłem się małej ziarnicy obrazu, która w bardzo niewielkim stopniu wpływa na jakość. W scenach, w półmroku kontrast oraz pastele radzą sobie bardzo dobrze. Nie dochodzi do postojów wizji, ani załamywania się obrazu. Nie doświadczycie pulsacji tła.  Kolory są żywe i pozbawione matowych odcieni. Brak śnieżenia oraz innego typu zabrudzeń obrazu.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów spowodowanych winą wydawcy. Świetnie współgra z obrazem. Produkcja jest typowym thrillerem, dlatego też główną rolę pełni dźwięk, który niejednokrotnie daje o sobie znać.


:: MENU / DODATKI ::

Menu prezentuje dobrze. Wszystkie opcje wyglądają identycznie, zmienia się jedynie ułożenie menu oraz rozkład interaktywnych opcji do wyboru. W centralnej części ekranu znajduje się duży ekran, w którym wyświetlanych jest kilka scen z filmu. Nie zmienia się podkład muzyczny, który dla wszystkich opcji jest taki sam. Nie będziecie mieli problemów z nawigacją. Wszystko jest przejrzyste i dobrze rozlokowane. Ciekawie dobrane kolory, w odcieniach bieli i czerni, bardzo dobrze pasują do całości. 

Dodatków na płycie praktycznie nie ma. Wszystko to co tutaj znajdziecie to zwykła podstawa każdego wydania. Oto one:
- wybór scen,
- zwiastun kinowy,
- zapowiedzi.
Wydanie stoi na dobrym poziomie. Film jest thrillerem i nie każdemu może się spodobać. Wartka akcja sprawi, że podczas projekcji nie powinniście się nudzić. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::