BITWA POTĘPIONYCH  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Battle of the Damned

:: REŻYSERIA ::
Christopher Hatton

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA, Singapur

:: ROK PRODUKCJI ::
2013

:: CZAS TRWANIA ::
85 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Dolph Lundgren,
Melanie Zaneitti,
Matt Doran...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 [1.78:1]

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 4/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: BITWA POTĘPIONYCH ::

 

Postapokaliptyczny świat po wybuchu groźnej epidemii. Na obrzeżach cywilizacji gromady zmutowanych zombie polują na nielicznych, słabo uzbrojonych ludzi. Doświadczony komandos Max Gatling (Dolph Lundgren) otrzymuje prywatne zlecenie – ma przedostać się w najbardziej niebezpieczny rejon i uratować córkę bogatego biznesmena. Dodatkową komplikacją jest obecność uzbrojonych robotów-uciekinierów, które mogą stać się śmiertelnymi wrogami lub... sprzymierzeńcami.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 [1.78:1]. Obraz stoi na dobrym poziomie. Na ekranie pojawia się jeden mankament, który w nieznacznym stopniu wpływa na jakoś wizji. Ziarnica obrazu to nieodłączny element wydania, który nie sprawi żadnych kłopotów w odbiorze. Widz nie doświadczy pikselozy, a także załamywania się obrazu. Brak przebarwień, jak również innego rodzaju zabrudzeń. Obraz współgra wraz z linią melodyczną.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów spowodowanych winą wydawcy. Wszystkie nawet najmniejsze elementy są bardzo dobrze słyszalne, przez co nic nie umknie Waszej uwadze. Dźwięk bez zastrzeżeń.  


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na dobrym poziomie. Na płycie znajduje się standardowe menu, które znamy z innych płyt Monolithu. Główna plansza zawiera duży ekran, gdzie będzie można zobaczyć kilka ciekawych ujęć z produkcji. Nie zabrakło zastosowania klimatycznego podkładu dźwiękowego.  Menu obsadzony w odcieniach szarości i czerwieni, co łączy się w jedną ciekawą całość.

Tym razem Monolith oferuje mam trochę więcej niż zwykle. Oto co tutaj znajdziecie:
- zwiastun,
- zapowiedzi innych filmów,
- wybór scen.
Wydanie stoi na dobrym poziomie. Można przyczepić się jedynie do dodatków, które są bardzo okrojone. Całość bez wątpienia można polecić.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::