BLAIR WITCH PROJECT 2  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Book Of Shadows: Blair Witch Project 2

:: REŻYSERIA ::
Joe Berlinger

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2000

:: CZAS TRWANIA ::
87 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Kim Diamond,
Jeffrey Patterson,
Erica Geerson

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 6/6

OCENA OBRAZU: 6/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 


:: BLAIR WITCH PROJECT 2: KSIĘGA CIENI ::

 

Znasz to z koszmarów. Strach Cię dławi. Gorączka rozpala Ci krew. Ze wszystkich uczuć zostaje jedno - pragnienie ucieczki. Twój głos staje się zalęknionym szeptem. To wraca wiedźma Blair.

Dwa lata temu świat zamarł z przerażenia śledząc losy trójki śmiałków poszukujących tajemniczej wiedźmy Blair. Z tamtej wyprawy nie ocalał nikt, znaleziono tylko kasetę wideo z dramatycznym zapisem wydarzeń. Śladem zaginionych studentów wyrusza grupa kolejnych podróżników. Już po paru dniach opowieści okazują się być prawdziwe i straszniejsze niż by tego chcieli.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz jest na szóstkę, do żadnego ujęcia nie można się przyczepić. Świetnie zrealizowane lokacje i naprawdę udana praca kamer. Obraz jest zachwycający. Straszy swoim klimat i zachwyca swoją ponurością. Ten film jest obdarzony super ujęciami i to powoduje o najwyższej ocenie. Nic dodać nic ująć.

Tak samo jak z obrazem na szóstkę. Dźwięk jest po prostu niemożliwy. Wszystkie te kawałki muzyczne są tak świetnie wprowadzone w film i sceny ze nie można się do nich przyczepić. Kawałki tu prawie wszystkie znajdziemy z typu muzyki Rocka i Metalu. Szepty, odgłosy i wiele jeszcze innych dźwięków wprowadza nas w całkowite przerażenie. Czyste dźwięki w systemie DD 5.1 dają nam wspaniały efekt. Czujemy to tak jakby wszystkie sceny były w naszym pokoju. Jakby to działo się naprawdę u nas. Bardzo się postarali realizatorzy filmu, jak i z obrazem nic dodać, nic ująć.


:: MENU / DODATKI ::

Menu też jest na wysokim poziomie. Przedstawia nam dziwny obraz który się psuje pokazując ziarna a następnie pentagramy które zaczynają krwawić. Dźwięk wprowadza nas w nastrój niepokoju. Ocenie go na piątkę a nie na szóstkę bo wydaje mi się że jest o ciut za jasny. Ale chyba się tylko czepiam. Gdy wchodzimy do kolejnego działu pokazane są nam bardzo straszne i dziwne zdjęcia głównych bohaterów, to trzeba zobaczyć.

Jak dla mnie, film który jest najlepszym filmem na świecie taka mała garstka dodatków to i tak dużo, ale dla osób nie znających filmu to będzie bardzo mało. Oto dodatki: Bezpośredni dostęp do scen, Aktorzy i twórcy, O filmie.

Film jest wspaniały, muzyka, obraz, klimat to wszystko w połączeniu daje znakomity efekt. Aktorzy zagrali tu profesjonalnie. Za taką niską cenę a zaledwie 20 zł. film warto kupić. Jest to mój najlepszy film na świecie i nikt tego nie zmieni. POLECAM, POLECAM, POLECAM!!!


:: ZOBACZ RÓWNIEŻ ::


FILMY

MUZYKA

CIEKAWOSTKI

SYLWETKI

DOWNLOAD

AUTOR: RUFUS

 
 


:: GALERIA ::