CICHY WSPÓLNIK  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Silent Partner

:: REŻYSERIA ::
James D. Deck

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA, Rosja

:: ROK PRODUKCJI ::
2005

:: CZAS TRWANIA ::
96 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Tara Reid,
 Nick Moran...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 ; 1,78:1

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyty DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 

 


:: CICHY WSPÓLNIK ::

 

Bez ucieczki! Bez kryjówki! Gordon Patrick, analityk CIA dostaje zadanie zlokalizowania politycznego mordercy. Poszukując poszlak mężczyzna natrafia na piękną i tajemniczą Dinę (Tara Reid) oraz ślad wielkiej konspiracji sięgającej urzędników na najwyższych szeblach. Z pozoru prosta sprawa ujawnia mroczne sekrety rządowe prowadząc agenta prosto do serca rosyjskiego kryminalnego światka.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 oraz 1.78:1, czyli jest to praktycznie obraz podobny do kinowego. Posiada on lekki efekt ziarna, który odchodzi w zapomnienie po pewnym czasie. Jest to tylko ten jeden minus obrazu, po za tym nie dostrzegłem innych mankamentów. Kolorystyka wraz z kontrastem spełniają swoje zadanie. Nie dostrzegłem również innych udziwnień w postaci pasków zakłóceń czy innych dziwnych zniekształceń obrazu.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1 oraz w DTS. Są to jak na razie najlepsze formaty dostępne na polskim rynku, dlatego też nie istnieją tutaj jakiekolwiek minusy, które mogłyby spowodować obniżenie jakości odtwarzanego dźwięku.


:: MENU / DODATKI ::

Menu stworzono w bardzo przejrzysty i prosty sposób. Według mnie menu posiada za duże przesycenie kolorem czerwonym, ale nie psuje to wizerunku całego wyglądu menu. Nie zabrakł podkładu muzycznego oraz interaktywnego menu. Na głównej planszy dodatkowo znajduje się mały ekran, gdzie można zobaczyć kilka ciekawych urywków pochodzących z filmu.

Dodatki praktycznie nie istnieją. Na płycie możecie znaleźć tylko standardowe bonusy, takie jak: zwiastun kinowy oraz bezpośredni dostęp do dwunastu scen. Po za tym nic tutaj innego nie ma, więc jak widać dodatki są w opłakanym stanie.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::