DEATH RACE 2  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Death Race 2

:: REŻYSERIA ::
Roel Reine

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
RPA

:: ROK PRODUKCJI ::
2010

:: CZAS TRWANIA ::
100 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Luke Goss,
Fred Koehler,
Danny Trejo...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 [1.78:1]

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 6/6

OCENA OGÓLNA: 5,5/6

 

 


:: DEATH RACE 2 ::

 

Twórcy takich hitów jak Death Race – Wyścig Śmierci oraz Resident Evil zabierają nas znowu do świata pełnego adrenaliny, do „Wyścigu Śmierci” – najbrutalniejszego na ziemi telewizyjnego show. Wybuchowy film, w którym kontrolę nad samochodami-zabójcami wyposażonymi w karabiny maszynowe przejmują tacy specjaliści jak: Sean Bean (Trylogia Władcy Pierścieni), Danny Trejo (Grindhouse), Luke Goss (Hellboy złota armia) i Ving Rhames (Piranie 3D). Wszystko po to, aby przenieść widza w świat wysokooktanowej i ultra brutalnej akcji!


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 (1.78:1). Jedynym minusem, którego w ogóle można się czepić to  ziarnica obrazu. Reszta elementów stoi na dobrym lub bardzo dobrym poziomie. Świetne nasycenie kolorystyki. Brak efektu pikselozy. Film jest bardzo dobrze skompresowany, przez co nie rozmazuje się  obraz, a także nie tworzą się dziwne zamglenia, czy inne nieczystości widoczne podczas oglądania.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Nie zauważyłem jakichkolwiek minusów. Dźwięk jest czysty i wszystko jest bardzo dobrze słyszalne. Brak jakichkolwiek szumów, czy innych zakłóceń.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało stworzone na dwa sposoby. Plansza główna to jeden wielki ekran, gdzie widoczne są sceny z filmu. Pozostałe sekcje stworzone są z nieruchomych elementów. Nie mam do końca przekonania czy wygląd menu jest adekwatny do jakości filmu, ponieważ film według mnie jest o niebo lepszy niż jakość wizualna menu. Nie zabrakło podkładu dźwiękowego, który trochę podnosi jakość menu. Nie ma problemów z poruszaniem się po wszystkich sekcjach, wszystko jest bardzo dobrze widoczne i czytelne.

"Death Race 2" obfituje w ciekawe i związane z filmem dodatki, oto co znajdziecie:
- sceny usunięte,
- początek wyścigu - ewolucje wyścigu śmierci,
- oszukać śmierć: wyczyny kaskaderskie w Death Race,
- samochody z wyścigu śmierci,
- komentarz reżysera, Roela Reine.
Po prostu nic dodać, nic ująć. Świetne wydanie, które warte jest wydanych pieniędzy.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::