ERGO PROXY 04: ODCINKI 18-23  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Ergo Proxy 04:
Episode 18-23

:: ANIMACJA ::
Manglobe Inc.

:: JĘZYK ::
Japoński

:: PRODUKCJA ::
Japonia

:: ROK PRODUKCJI ::
2006

:: CZAS TRWANIA ::
144 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1, DTS ES

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD
(dwuwarstwowa)


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 6/6

OCENA OBRAZU: 6/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 6/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 

 


:: ERGO PROXY 04: ODCINKI 18-23 ::

 

Ostatnia porcja odcinków mrocznego, porywającego cyberpunka SF - "Ergo Proxy"! Oto nadszedł czas, aby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące nas od samego początku pytania. Jaka tajemnica kryje się za usuniętą pamięcią Vincenta Law? Kim jest Proxy One? Co ukrywa Dedal? Jaki los czeka Romdo? Co nasi bohaterowie odkryją w ruinach metropolii zwanej Moskwa? I w końcu - kim są tajemnicze istoty zwane Proxy? Przed nami wielki finał, który wstrząśnie Waszą wyobraźnią!


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w formacie 16:9, przez co posiadacze telewizorów panoramicznych będą zadowoleni. Podczas oglądania nie dostrzegłem żadnych minusów obrazu, które w negatywny sposób wpływałyby na jakość obrazu. Bardzo ważnym elementem jest tutaj kolorystyka, dzięki której Ne doświadczycie zamazań czy też dziwnych zamgleń. Kontrast stoi na bardzo dobrym poziomie. Brak przestojów, pikselowy, ziarnicy…

Linia melodyczna to oczywiście Dolby Digital 5.1 oraz DTS ES, zarówno w wersji oryginalnej, jak i z lektorem. Brak tutaj jakichkolwiek minusów, jedynie mały przestój spowodowany zmianą warstwy płyty. Wszystkie elementy są znakomicie słyszalne i bez większych problemów usłyszycie nawet dźwięk słyszalne podczas oglądania z wersją z lektorem.


:: MENU / DODATKI ::

Menu to arcydzieło. Całość została zrobiona jako wielka animacja. Podczas przechodzenia pomiędzy poszczególnymi warstwami wkradają się ciekawe animacje, które dają menu znakomity klimat. Nie mogło zabraknąć mrocznego podkładu muzycznego, który rozkłada na łopatki. Menu obsadzone jest w ciemnych pastelach, tak jak przystało na mroczny cyberpunk SF.

Na płycie znajduje się jedynie jeden dodatek, a jest nim informacje o filmie. Trochę to za mało jak na znakomitą serię anime. To nie wszystko. Do wydania dołączany jest BOX na całą serię, a także kalendarz. Świetne wydanie. Polecam wszystkim.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::