OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Final Destination

:: REŻYSERIA ::
James Wong

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2000

:: CZAS TRWANIA ::
98 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Devon Sawa,
Kerr Smith,
Kristen Cloke

:: DŹWIĘK ::
DD5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
1:1.85

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 6/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 


:: OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE ::

 

Alex Browning wraz ze swoją klasą wyjeżdża na wycieczkę do Paryża. Na pokładzie samolotu doświadcza przerażającej wizji. Widzi jak jego samolot ulega tragicznemu wypadkowi. Paniczne ostrzeżenia Alexa nie odwołują lotu. Wraz z kilkoma osobami zostaje usunięty z pokładu. Tuż po starcie ziszcza się wizja Alexa - samolot eksploduje. Okazuje się, że ocalałym udało się oszukać śmierć. Śmierć ma jednak swój okrutny plan, który bezwzględnie realizuje.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz jest moim zdaniem poprawny, jest bardzo żywy i realny. Jest bez zakłóceń i jest bardzo dynamiczny co odczuwamy juz po kilku minutach filmu. Film ma dużo efektów specjalnych, obraz został tak skonstruowany aby zaciekawił widza. Mdłych kolorów tu nie zobaczycie, będziecie mieli oczy szeroko na tym filmie otwarte.

Z dźwiękiem też jest w porządku. Nie które momenty scen które można nazwać dramatycznymi scenami kłutń, płaczu lub po prostu rozmów przerywa głośna orkiestra i coś widocznego na ekranie. Naprawdę ja na niektórych momentach aż sam się wzdrygałem, a bardzo mnie trudno przestraszyć, bo już dużo filmów grozy oglądałem. Ale naprawdę dźwięk, jest na wysokim poziomie. Będziecie zadowoleni.


:: MENU / DODATKI ::

Musze przyznać że menu jest beznadziejnie zrobione, po pierwsze że jest wszystko napisane po angielsku to po drugie jest strasznie mdłe, nie jest rzeczywiste. I naprawdę od razu włączajcie film bo menu jest ohydne. Te ciemne kolory, muzyka do bani i tak naprawdę to na ekranie nic po za tym nie zobaczymy jak jakiś mały dymek i start filmu oraz wybór scen. Oj nie postarali się nad menu twórcy filmu na DVD. Musze ocenić go bardzo słabo. Mi się bardzo nie podobał.

Z tym jest do kitu. Nie będę się rozpisywał. NIE MA ŻADNYCH DODATKÓW. Oni naprawdę oszaleli nic po za tym nie dali jak interaktywne menu i wybór scen, jeszcze po za tym w wersji angielskiej. Najsłabsza ocena, w ogóle tu nie ma jak tego oceniać.

Co tu mam napisać? Sam film jest super, mi się tak spodobał że dam mu najwyższą ocenę. Ale wkurzyło mie to że nie ma żadnych dodatków i menu jest okropne. Może nic po za tym nie mogli dać bo film kosztował tylko 20zł. Nie wiem ale jednak za taką cenę można film kupić. Bo sam film jest rewelacją.

AUTOR: RUFUS

 
 


:: GALERIA ::