FUNNY GAMES  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Funny Games

:: REŻYSERIA ::
Michael Hanake

:: JĘZYK ::
Niemiecki

:: PRODUKCJA ::
Niemcy

:: ROK PRODUKCJI ::
1997

:: CZAS TRWANIA ::
103 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Susanne Lothar,
Ulrich Muhe,
Frank Giering

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1, DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 5/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 


:: FUNNY GAMES ::

 

Młode małżeństwo wraz z dzieckiem wybiera się na weekend do letniskowego domku nad jeziorem. Tam spotyka dwójkę młodych mężczyzn, którzy sprawiają wrażenie dobrze ułożonych i kulturalnych. Szybko jednak młodzieńcy ujawnią swoje prawdziwe oblicze, a drobna sąsiedzka przysługa stanie się początkiem wstrząsających wydarzeń...


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnych błędów, obraz jest na piątkę, barwy krwi są odpowiednio nasycone. A ponure miejsca są odpowiednio dobrane. Jestem pod wrażeniem... Chociaż, że doszukiwałem się błędów, nie znalazłem.

Ten film można podzielić na dwa typy muzyki, pierwsza to krzyki, które wychodzą na szóste, a druga to muzyka, która wychodzi na czwórkę, dlaczego? Ponieważ jest tylko jeden metalowy utwór i z dwa klasyczne utwory, więc w sumie muzyka na piątkę. Polecam zwłaszcza krzyki robią niezłe wrażenie.


:: MENU / DODATKI ::

Kolejny bardzo dobry kawał roboty. Na pierwszym planie mamy bardzo rozjaśniony obraz z widokiem postaci, gdyż nagle na ekranie pokazuje się krew i odciski palców. Przechodząc w inne działy przy tym mamy jeszcze rockową - metalową muzykę, która jest przerażająca. Autorzy odwalili kawał dobrej roboty.

Niestety tutaj jest kiepsko, jedynie zwiastuny dystrybutora i filmografię. Ale jedna rzecz zadowala, jest to mała książeczka o filmie, która jest włożona do pudełka DVD, tu mały plus :) Dodatki: Zwiastuny, Filmografia, Książeczka O Filmie.

Szczerze polecam ten film ludziom o mocnych nerwach. Jest bardzo brutalny, ale krew jest użyta w tym dziele poprawnie. Zapraszam przed ekrany :).

AUTOR: RUFUS

 
 


:: GALERIA ::