HULK NA OBCEJ PLANECIE  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Planet Hulk

:: REŻYSERIA ::
Sam Liu

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2010

:: CZAS TRWANIA ::
78 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Rick D. Wasserman,
Mark Hildreth,
Kevin M. Richardson...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 


:: HULK NA OBCEJ PLANECIE ::

 

Katastrofa statku kosmicznego sprawia, że Niesamowity Hulk ląduje na odległej miliony lat świetlnych od ziemi Planecie Sakaar. Rządzący tam twardą ręką tyran bierze bohatera w niewolę i zmusza go, by ten walczył na arenie jako gladiator. Hulk bardzo szybko zaskarbia sobie przychylność publiczności oraz szacunek innych wojowników. To właśnie z ich pomocą podejmie próbę obalenia despotycznego władcy…
 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 [anamorficzny]. Obraz stoi na dobrym poziomie. Animacja posiada jeden minus, którym jest efekt ziarna, jednak nie przeszkadza to w ogóle podczas oglądania. Obraz działa płynnie i nie zacina się. Bardzo dobre nasycenie kolorów. Dobrej klasy kontrast.  Obraz współgra wraz z linią melodyczną.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1. Na płycie zamieszono jedynie wersję z polskim lektorem. Linia melodyczna jest najlepszy elementem tego wydania DVD. Podczas oglądania nie powinniście natknąć się na jakiekolwiek błędy. Nie doświadczycie szumów, trzasków, czy pisków. 


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało stworzone w dość oryginalny sposób. Wygląda bardzo prosto, a zarazem ciekawie. Na każdej planszy zamontowano ekran, w którym widnieją sceny z animacji. Każda z nich posiada ten sam dobry podkład muzyczny. Do wyboru mamy trzy opcje, do których użyto standardowej czcionki. Menu nie zostało niczym urozmaicone, mimo tego, że pierwszy efekt jest dobry może się nie podobać.

Na płycie znajdują się standardowe dodatki, które oferuje nam Vision, oto one:
- zwiastun,
- zapowiedzi innych filmów,
- inne DVD.
Wydanie stoi na dobrym poziomie. Wydanie polecam fanom animacji.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::