KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW 3: WOJOWNICY SNÓW  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
A Nightmare On Elm Street 3: Dream Warriors

:: REŻYSERIA ::
Chuck Russell

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
1987

:: CZAS TRWANIA ::
95 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Robert Englund,
John Saxon,
Patricia Arquette...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 6/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 


::
KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW 3: WOJOWNICY SNÓW ::

 

W Springwood dochodzi do serii dziwnych prób samobójczych wśród nastolatków. Po odratowaniu młodzi ludzie wysyłani są na kurację do szpitala psychiatrycznego. Jedną z niedoszłych samobójczyń, Kristen Parker, w snach odwiedza monstrum o zniekształconej twarzy i brzytwach wyrastających z dłoni. Okazuje się, że te same koszmary męczą też pozostałych młodych pacjentów. Freddy Krueger powraca, aby móc znów żebrać swoje krwawe żniwo.…


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 [1.85:1]. Po włączeniu filmu natkniecie się jedynie na jeden mały mankament, którym jest ziarnica obrazu, jednak nie martwcie się, ponieważ jest ona nieszkodliwa. Nie zawiedziecie się kolorystyką, która za każdym razem wywiązuje się ze swojego zadania. Dzięki kontrastowi ani na chwilę nie doświadczycie rozmywania się obrazu. Reszta elementów składających się na obrazu stoi na wysokim poziomie.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1 - w wersji oryginalnej i z lektorem. Podczas oglądania nie natraficie na doświadczycie spowodowane winą dystrybutora. Bardzo dobrze słychać wszystkie dźwięki drugoplanowe, których zazwyczaj przy wydaniach VHS nie uświadczymy takiej jakości.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało zrobione w bardzo ciekawy i klimatyczny sposób. Po pierwsze nie zabrakło theme "Koszmaru Z Ulicy Wiązów", który dołączony jest do głównej opcji. Pozostałe opcje posiadają inny podkład muzyczny, ale nie mówię, że jest gorszy. Występujące tutaj trzy opcje zrobione są w podobnej stylistyce graficznej, a mowa tutaj o tapecie oraz o animacji (płomieniach). Główna opcja posiada również mały ekranik, w którym możecie zobaczyć kilka scen z filmu. Menu jako całość wygląda imponująco, nic mu nie brakuje.

Dodatki są najsłabszym elementem tego wydania DVD. Na płycie znajduje się jedynie wybór scen, które może ułatwić nawigację po płycie filmie. Szkoda, że nie ma tutaj nic więcej, ale cieszmy się, że w końcu po tylu latach możemy mieć ten film w swojej kolekcji DVD.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::