KREW Z KRWI  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Summer's Blood

:: REŻYSERIA ::
Lee Demarbre

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
Kanada

:: ROK PRODUKCJI ::
2009

:: CZAS TRWANIA ::
90 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Ashley Greene,
Peter Mooney,
Barbara Niven...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4,5/6

OCENA OBRAZU: 6/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 

 


:: KREW Z KRWI ::

 

Nastoletnia Summer (Ashley Greene) wybiera się w samotną podróż, aby odnaleźć ojca, z którym nigdy nie miała kontaktu. Jedyną wskazówką, jaką ma, jest list z miejscowości Massey. W drodze poznaje młodego chłopaka. Tom jest sympatyczny, uczynny, przystojny. Razem jadą do domu jego matki. I tu zaczyna się koszmar. Po nagłej utracie przytomności Summer budzi się przywiązana do wielkiej skrzyni z ziemią w pomieszczeniu pełnym ludzkich czaszek i kwitnących kwiatów, a obok leży inna skatowana i unieruchomiona dziewczyna. Okazuje się, że obie są ofiarami rodziny psychopatycznych morderców, która w ten sposób urządza sobie własny „ludzki ogród”. Kiedy Summer otrząsa się z pierwszego szoku, postanawia zawalczyć o swoje życie. Być może, aby wyrwać się z rąk obłąkanych bestii, będzie musiała stać się jedną z nich.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz to standardowo 16:9, czyli zapisany jest w aspekcie kinowym. Podczas oglądania natknąłem się na jeden mały błąd, ale nie przeszkadza on w ogóle przy projekcji filmu. Kontrast bardzo dobrze wywiązuje się ze swojej roli i dzięki niemu wielokrotnie ratowana jest sytuacja na ekranie. Brak jest tutaj jakichkolwiek przestojów. Wszystko działa płynnie.

Linia melodyczna jak zawsze to jeden z najlepszych elementów całego wydania DVD. Dźwięk został zapisany w formacie Dolby Digital, zarówno w wersji oryginalnej, jak i polskiej z lektorem. Podczas oglądania nie natknąłem się na błędy spowodowane winą wydawcy. Linia melodyczna jest bardzo dobrze słyszalna i nie posiada żadnych szumów, czy też trzasków. Współgra wraz z wizją.


:: MENU / DODATKI ::

Menu prezentuje się dobrze. Świetnie zostały dobrane kolory, dominują tutaj czerń i czerwień, które w ciekawy sposób zostały wkomponowane w całe menu. Na głównej planszy znajduje się mały ekranik, gdzie można zobaczyć akcje z filmu. Reszta opcji nie jest animowana, jednak nie wypada gorzej. Nie zabrakło klimatycznego podkładu dźwiękowego, który nadaje fajny i mroczny ton całemu menu.

Dodatki znajdujące się na płycie to zwykła podstawa każdego wydania DVD Monolithu. Jednak tutaj zabrakło zwiastuna kinowego filmu. Oto co znajdziecie:
- wybór scen,
- zapowiedzi.
Bonusy na tej płycie to zbyt mało, żeby ktoś poczuł się usatysfakcjonowany po kupnie tego filmu.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::