KRÓL MRÓWEK  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
King of the Ants

:: REŻYSERIA ::
Stuart Gordon

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2003

:: CZAS TRWANIA ::
98 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Daniel Baldwin,
Chris McKenna,
Ron Livingston...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4,5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 

 


:: KRÓL MRÓWEK ::

 

Każdego można załamać

Sean podejmuje się płatnego zabójstwa dla demonicznego szefa przestępczego syndykatu. Zamiast zapłaty zostaje jednak uwięziony i poddany przerażającym torturom. Przestępcy nie wiedzą jednak, że z każdym zadanym chłopakowi ciosem tworzą przerażającą bestię...


 

 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz został zapisany w proporcjach 16:9, a dokładniej w 1,78:1. Nie doświadczycie tutaj prawie żadnych błędów, poza jednym, którym jest ziarnica obrazu, jednak od razu muszę napisać, że jest ona ledwo co widoczna i w ogóle nie psuje wizji. Kontrast bardzo dobrze wywiązuje się ze swojej roli. Nie ma problemów z płynnością obrazu, dzięki czemu nie dochodzi do zatrzymywania się wizji, jak również tworzenia zamgleń, czy też smug.

Linia melodyczna to oczywiście Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak i polskiej z lektorem. Miłym zaskoczeniem jest dołączony na płycie trochę lepszy format DTS, o lepszej jakości. Dzięki czemu linia melodyczna to najlepszy element tego wydania DVD, a w dodatku pozbawiona jakichkolwiek błędów. Wszystko jest bardzo dobrze słyszalne, zarówno dźwięk pierwszoplanowe, jak i te drugoplanowe. Po prostu nic do zarzucenia.


:: MENU / DODATKI ::

Menu jest prymitywne i nie ma się co oszukiwać. Już po włączeniu wyskakuje nam owe menu, na tle którym widoczny jest wielki ekran, gdzie zobaczycie kilka scen z filmu. Istnieje podkład muzyczny, który trochę naprawia sytuację, jednak przechodząc do kolejnych opcji z menu, jest jeszcze gorzej. Przykro mi, ale menu to porażka po całości.

Dodatków w ogóle nie ma, bo wybór scen to nie jest dodatek. Jednak nie ma się co oszukiwać, jest to wydanie dostępne w kiosku, więc wszystko jasne. Nie martwcie się, jeśli interesuje Was film, a nie dodatki, to na pewno Wam się spodoba. Wydanie średnie, film niezły.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::