KRWAWY GRACZ  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
The Card Player

:: REŻYSERIA ::
Dario Argento

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
Włochy

:: ROK PRODUKCJI ::
2004

:: CZAS TRWANIA ::
99 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Liam Cunningham,
Stefania Rocca,
Claudio Santamaria...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 

 


:: KRWAWY GRACZ ::

 

Film mistrza europejskiego kina grozy DARIO ARGENTO

Seryjny zabójca terroryzuje Rzym. Porywa młode, piękne kobiety. Następnie wysyła do prowadzącej śledztwo detektyw Anny Marii zaproszenie do partii internetowego pokera. W tej grze reguły są proste - przegrana oznacza straszliwą, pokazaną na żywo, śmierć uwięzionej...


 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 1,78:1, przez co użytkownicy telewizorów panoramicznych mają komfort oglądania, ponieważ obraz nie jest rozciągnięty. Nie dochodzi do zacinania się wizji, przez co nie tworzy się nakładka na siebie kolorów. Kontrast bez jakichkolwiek zarzutów.

Linia melodyczna została zapisana w trzech formatach. Dolby Digital 5.1, w wersji oryginalnej oraz polskiej z lektorem, a także DTS jedynie bez polskiego akcentu. Wszystkie dźwięki są bardzo dobrze słyszalne i nic nie umknie Waszej uwadze. Linia melodyczna współgra z obrazem, dzięki czemu nie tworzy się efekt wyprzedzania jednego z tych elementów.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało stworzone bardzo prosto. Brak problemów z nawigacją po płycie, ponieważ nie możecie się tutaj zgubić, bo nawet nie ma gdzie. Wydawca zaopatrzył to wydanie tylko w trzy opcje, a w dodatku są one zrobione jak w pozostałych z tej serii, czyli menu główne to wielki ekran z kilkoma scenami, a pozostałe dwie opcje to zwykła tapeta z interaktywnym menu. Nie zapomniano o podkładzie muzycznym, który nadaje lekkiej nuty mroku.

Dodatków tutaj w ogóle nie ma, bo wybór scen to nie dodatek. Niby dodatkiem można by nazwać gazetę, z którą ten film jest, jednak jest tam jedynie sam opis filmu. Film niezły, wydanie DVD takie sobie.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::