LEGO: BATMAN FILM  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
The LEGO® Batman Movie

:: REŻYSERIA ::
Chris McKay

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA, Dania

:: ROK PRODUKCJI ::
2017

:: CZAS TRWANIA ::
100 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Will Arnett,
Michael Cera,
Rosario Dawson...

:: DŹWIĘK :::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 5

:: WYDANIE :::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/5

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 6/6

OCENA OGÓLNA: 5,5/6

 

 


:: LEGO: BATMAN FILM ::

 

LEGO Batman – gwiazda przezabawnego hitu kinowego „LEGO Przygoda” – doczekał się własnej pełnometrażowej produkcji! W Gotham szykują się wielkie zmiany. Aby ocalić miasto przed atakiem Jokera, Batman będzie musiał porzucić wizerunek samotnego mściciela, nauczyć się współpracy z innymi oraz… trochę się rozchmurzyć...


 


:: OBRAZ / DŹWIĘK :::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Film jest animacją, która posiada bardzo dobry obraz. Nie zauważyłem żadnych błędów, które mogą denerwować i rozpraszać widza. Mała ziarnica obrazu, jednak nie zwraca się na nią uwagi. Ładne, żywe kolory, nie przejawiające cech starości, co może świadczyć o wypłowiałych pastelach. Brak jest również szumów, zabrudzeń, czy znienawidzonej pikselozy. Obraz nie zacina się, działa płynnie.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim dubbingiem. Dodatkowo wydawca postanowił zamieścić wersję chorwacką, hebrajską oraz słoweńską również w DD 5.1. Dźwięk jest najlepszym elementem wydania, pozbawiony jakichkolwiek błędów. Wszystkie najmniejsze szmery są bardzo dobrze słyszalne i na pewno nic nie umknie Waszej uwadze. Linia melodyczna współgra z obrazem. Nie zacina się.  


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na słabym poziomie. Jedynie plansza główna posiada dodatek w postaci tapety i podkładu muzycznego. Reszta plansz to prostota, bez dźwięku i elementów pochodzących z produkcji. Interaktywne menu jest czytelne i proste w obsłudze. Nie zlewa się z tłem. Brak jest menu w naszym rodzimym języku, jedyna wersja to angielska. Nie sądzę żebyście mieli problem z odczytaniem kilku tych opcji. 

Na płycie znalazło się bardzo mało dodatków. Wydawca odpuścił nawet zwiastuny filmów. Do wyboru mamy:
- wybór języka,
- wybór scen,
- kulisy powstania Lego: Batman Film.
Mimo, że na płycie znajduje się mało bonusów, to ten o kulisach mówi wszystko o produkcji i można powiedzieć, że nie trzeba już nic więcej.
Ciekawa animacja, którą warto zobaczyć. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::