LESBIAN VAMPIRE KILLERS, CZYLI NOC KRWAWEJ ŻĄDZY  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Lesbian Vampire Killers

:: REŻYSERIA ::
Phil Claydon

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
Wielka Brytania

:: ROK PRODUKCJI ::
2009

:: CZAS TRWANIA ::
83 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Mathew Horne,
James Corden,
Paul McGann
...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 5,5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 3/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 


:: LESBIAN VAMPIRE KILLERS, CZYLI NOC KRWAWEJ ŻĄDZY ::

 

Diabelnie seksowna i bezlitośnie krwawa komedia o tym co może zrobić przeciętny facet w obliczu wyuzdanej klątwy.

James i Steve podczas podróży autostopem trafiają do pewnej zapomnianej wioski. Po drodze poznają grupę wyjątkowo atrakcyjnych dziewczyn więc nadchodząca noc zapowiada się zabójczo. Nikt nie spodziewa się bowiem, że w okolicznej kniei odradza się właśnie starożytna klątwa – tej nocy horda zabójczo seksownych wyuzdanych i krwiożerczych wampirzyc lesbijek rusza na swe bezwstydne łowy. James i Steve muszą stawić czoła wyjątkowo pięknemu wrogowi jeśli chcą ocalić siebie i swe nowe przyjaciółki


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 (transfer anamorficzny). Podczas oglądania możecie natknąć jest jedynie na mała ziarnicę obrazu, która w ogóle nie przeszkadza i nie będzie uciążliwa nawet podczas scen w półmroku. Kontrast rewelacyjnie uwypukla wszystkie walory filmu. Świetny dobór pasteli. Brak pikselozy, czy innego wizualnego zanieczyszczenia obrazu.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak i polskiej z lektorem. Podczas projekcji nie doświadczyłem jakichkolwiek błędów dźwiękowych, które w znaczący sposób mogłyby wpłynąć na jakość projekcji. Dźwięk jest czysty. Idzie w parze z obrazem. Wszystko działa płynnie i nie zacina się.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało zrobione bardzo dobrze. Jest ono klimatyczne i po wejściu w którąś z opcji, od razu widać o czym ten film jest. Główna plansza jest najlepsza. Znajduje się na niej wiele animowanych elementów, które w tym wypadku sprawiają, że menu staje się o wiele atrakcyjniejsze wizualnie. Nie zabrakło podkładu muzycznego, który nie jest wyssany z palca i w stu procentach pasuje do oprawy graficznej.

Na płycie znajduje się podstawa każdego wydania DVD z Vision, ale to i tak lepiej niż niektóre płyty ostatnio opisywane przeze mnie. Znajdziecie  tutaj:
- sylwetki twórców i aktorów,
- wybór scen,
- zwiastun kinowy,
- zwiastuny innych filmów,
- inne DVD,
- Vision Music.
Ogólnie rzecz biorąc, wydanie prezentuje się całkiem nieźle. Ze swojej strony polecam!

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::