LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI KONTRA MŁODZI TYTANI  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Justice League vs Teen Titans

:: REŻYSERIA ::
Sam Liu

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2016

:: CZAS TRWANIA ::
73 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Jon Bernthal,
Taissa Farmiga,
Jason O'Mara...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 5 ; 6

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 3,5/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI KONTRA MŁODZI TYTANI ::

 

Nowa przygoda z uniwersum DC. Rozczarowany Ligą Sprawiedliwości Robin dołącza do młodszego zespołu superbohaterów – Młodych Tytanów. Szybko zaczyna się interesować tajemniczą Raven oraz jej ojcem – Trygonem, który zagraża Metropolis. Lojalność superbohaterów zostanie wystawiona na próbę, a ich życie – zagrożone. Tylko połączenie sił obu zespołów pozwoli na zażegnanie niebezpieczeństwa!

 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Podczas oglądania animacji nie dostrzegłem problemów z wizją. Obraz posiada żywe kolory. Nie ma problemów z płynnością. Brak zacinania się obrazu. Kontrast na najwyższym poziomie. Brak jest również innego typu zabrudzeń - śnieg, szumy...  

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem. Na płycie znalazły się jeszcze trzy inne wersje: DD 2.0 węgierska, czeska i turecka. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów, które mogłyby popsuć odbiór. Widać, że wydanie zostało stworzone na kilka rynków europejskich, co świadczy o obecności kilku wersji językowych.


:: MENU / DODATKI ::

Menu to najgorszy element wydania. Mimo dobrze wykonanej planszy głównej, reszta jest bardzo słaba. Nie zamieszczona nawet żadnego tła. Problemów z nawigacją na pewno nie będziecie mieli, ponieważ do wyboru są trzy opcje, do których prowadzi czytelne interaktywne menu. Trochę szkoda, że wykonane w języku angielskim, co może być problemem dla niektórych. Tylko plansza główna opatrzona jest podkładem dźwiękowym. Pomarańczowe tło nie ma żadnego klimatu, jest nijakie.

Na płycie znalazł się tylko jeden dodatek, który mówi o powstaniu nowego filmu ze stajni DC Universe - Batman: The Killing Joke. Dziesięciominutowy film to reportaż z prac nad produkcją. Ciekawy i wart zobaczenia. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::