LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: LEGION ZAGŁADY  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
LEGO: Justice League - Cosmic Clash

:: REŻYSERIA ::
Rick Morales

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2016

:: CZAS TRWANIA ::
75 min.

:: WIEK ::
8 lat

:: OBSADA ::
Troy Baker,
Grey Lamarr,
Nolan North...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DD 2.0

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 5 ; 6

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 6/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 6/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: LEGION ZAGŁADY ::

 

Nowość LEGO! Szalony robot Brainiac próbuje włączyć Ziemię do swojej kolekcji planet. Członkom Ligi Sprawiedliwości wcale się to nie podoba, ale pokonanie przeciwnika nie będzie takie proste... Kiedy Brainiac pośle Supermana, Wonder Woman i Green Lanterna w przeszłość, Batman i Flash będą musieli sprowadzić ich z powrotem. Czy członkowie Ligi pokonają podstępnego robota?


 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Produkcja posiada świetny kontrast oraz ładne, żywe kolory, które trzymają poziom nasycenia i barwę od początku do końca. Nie uświadczycie pikselozy, czy innych zabrudzeń wizji. Jedynie widoczna jest mała ziarnica obrazu, jednak w niczym ona nie przeszkadza. Obraz nie załamuje się, działa poprawnie.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem. Na płycie znalazły się jeszcze inne wersje: DD 2.0 turecka, czeska, hebrajska, węgierska oraz rosyjska. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów, które mogłyby popsuć odbiór. Wszystkie najmniejsze elementy są dobrze słyszalne i nic nie umknie Waszej uwagi. Brak jest tutaj szumów, czy trzasków.


:: MENU / DODATKI ::

Menu to najgorszy element wydania. Na planszy głównej otrzymujemy tło identyczne, jak na okładce. Ładnie się to komponuje z interaktywnym menu, a dodatkowo w tle gra nam niezły podkład dźwiękowy. Trochę szkoda, że się nie zapętla. Pozostałe plansze w odcieniach niebieskich z czytelną czcionką i niezłym rozłożeniem całości. Oczywiście, jak to bywa w wydaniach Galapagos, wszystko w języku angielskim. Prosta nawigacja mimo tego utrudnienia.

Na płycie znalazł się jeden dodatek, który związany jest w stu procentach z produkcją. Oto co tutaj znajdziemy:
- wybór języka,
- Liga Sprawiedliwości: Okiem Kamery - gagi.
Nie wiem, czy te dodatki spełnią oczekiwania widzów, są trochę słabe. Jednak należy pamiętać, że nie zawsze coś dostajemy dodatkowo od wydawcy. Rozpatrując wydanie jako całość, nie jest najgorzej. Ja ze swojej strony mogę polecić.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::