LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: TRON ATLANTYDY  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Justice League: Throne of Atlantis

:: REŻYSERIA ::
Ethan Spaulding

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2015

:: CZAS TRWANIA ::
69 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Matt Lanter,
Sam Witwer,
Jason O'Mara...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DD 2.0

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 6

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 3,5/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: TRON ATLANTYDY ::

 

Dołącz do Supermana, Batmana, Wonder Woman i reszty Ligi Sprawiedliwości, która zmierzy się tym razem z armią legendarnej Atlantydy i jej potężną bronią. Otwiera się zupełnie nowy rozdział DC Universe, w którym jedyną nadzieją ludzkości w walce z ciemnością będzie światło nowego superbohatera – Aquamana!
 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Animacja bardzo dobrze radzi sobie podczas całej projekcji. Nie obyło się jednak bez małych błędów. Widoczna jest ziarnica obrazu. Sceny w wodzie nie są najlepszej ostrości, co spowodowane jest specyfiką środowiska, gdzie toczy się akcja. Poza tym ostrość i nasycenie kolorów spisuje się bardzo dobrze. Brak innych zakłóceń obrazu, w postaci zamgleń, czy też załamań. Obraz działa płynnie, nie zacina się.  

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem. Na płycie znalazła się jeszcze czeska wersja DD 2.0. Oczywiście linia melodyczna jest najlepszym elementem wydania, co sprawia, że widz odbiera film bez jakichkolwiek przeszkód. Wszystko słyszalne jest w najlepszym dostępnym formacie.


:: MENU / DODATKI ::

Menu to najgorszy element wydania. Niezła plansza główna, z tapetą z animacji. Opatrzona jest w mały podkład dźwiękowy. Pozostałe plansze nie posiadają nawet najmniejszej grafiki. Brak problemów z nawigacją. Do wyboru macie tylko trzy opcje, więc nawet nie trzeba główkować co wybrać. Trochę kiepsko, że menu jest w języku angielskim, ale jego powszechność nie powinna sprawić problemów.

Na płycie znalazł się tylko jeden dodatek, ale przynajmniej konkretny. Wydawca zamieścił zapowiedź nowego filmu animowanego ze stajni DC Universe - Batman kontra Robin. To około dziesięciominutowa relacja i opinie twórców podczas powstawania produkcji. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::