LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: BOGOWIE I POTWORY  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Justice League: Gods and Monsters

:: REŻYSERIA ::
Sam Liu

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2015

:: CZAS TRWANIA ::
73 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Benjamin Bratt,
Michael C. Hall,
Tamara Taylor...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 5 ; 6

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 6/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 3,5/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: BOGOWIE I POTWORY ::

 

Wybierz się w podróż do alternatywnego świata, w którym Liga Sprawiedliwości to trio obdarzone niezbadanymi mocami. To już nie jest Metropolis, jakie znałeś do tej pory – Superman, Batman i Wonder Woman łączą sprawiedliwość z brutalną siłą. Kiedy grupa naukowców ulega śmiertelnym „wypadkom”, zaczyna się gra o wysoką stawkę, pełna intryg i akcji. 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Jest to film animowany, który również może posiadać problemy z wizją. "Liga Sprawiedliwości: Bogowie i Potwory" pozbawiona jest błędów obrazu. Wizja jest ostra, przez co jej kontrast jest bardzo dobry. Obraz posiada żywe kolory. Nie dochodzi do ich załamania i tworzenia się dziwnych zamgleń, czy też rozmazywania się tła. Obraz działa płynnie, nie zacina się.  

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem. Na płycie znalazły się jeszcze trzy inne wersje: DD 5.1 węgierska, a także DD 2.0 czeska i turecka. Miły gest ze strony wydawcy, ale dla większości polaków nie potrzebny. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów, które mogłyby popsuć odbiór. 


:: MENU / DODATKI ::

Menu to najgorszy element wydania. Mimo dobrze wykonanej planszy głównej, reszta jest bardzo słaba. Nie zamieszczona nawet żadnego tła. Problemów z nawigacją na pewno nie będziecie mieli, ponieważ do wyboru są trzy opcje, do których prowadzi czytelne interaktywne menu. Trochę szkoda, że wykonane w języku angielskim, co może być problemem dla niektórych.

Na płycie znalazł się tylko jeden dodatek, ale za to jaki. Wydawca zamieścił zapowiedź najnowszego filmu animowanego ze stajni DC Universe - Batman: Bad Blood. Jest to jedenasto minutowy reportaż z prac nad produkcją. Ciekawy i wart zobaczenia. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::