MARTWA KREW  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Blue Blood

:: REŻYSERIA ::
Ben Cummings

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
20
07

:: CZAS TRWANIA ::
71 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Bill Sage,
Roy Scheider,
Susie Misner...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 3,5/6

OCENA OBRAZU: 3,5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 

 

 


:: MARTWA KREW ::

 

Davis ma wszystko - luksusową rezydencję nad oceanem, bogatą żonę, wiernego psa oraz seksowną kochankę. Pewnego dnia jego żona wpada na trop romansu i grozi rozwodem. Wizja utraty majątku tak przeraża Davisa, że wraz z kochanką planują śmierć kobiety. 

 

 

 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w porządnych proporcjach, które nie rozciągają wizji, a chodzi tutaj o 1,78:1. Podczas oglądania największym błędem okazuje się ziarnica obrazu, której jest bardzo dużo i podczas scen rozgrywanych się w nocy, widać to bardzo dobrze. Jest to trochę uciążliwe, bo ten defekt może przeszkadzać podczas projekcji. Kontrast wywiązuje się ze swojej roli. Nie ma problemów z płynnością obrazu. Nie doświadczycie tutaj zlewania się obrazu, czy też jeszcze gorszej pikselozy.

Linia melodyczna to najlepszy element tego wydania DVD. Zapisana jest ona w trzech formatach. W języku oryginalnych - Dolby Digital 5.1 oraz w DTS. Wersja polska z lektorem to oczywiście Dolby Digital 5.1. Nie dostrzegłem tutaj żadnych błędów, które mogłyby wpłynąć negatywnie na odbiór filmu, więc nie ma co wgłębiać się w ten element.


:: MENU / DODATKI ::

Menu to prostota sama w sobie, co można bardzo dobrze zauważyć na bocznych screenach. Menu główne wyposażone jest w wielki ekran, gdzie można zobaczyć akcję z filmu. Pozostałe opcje to zwykłe tapety z zamontowanym interaktywnym menu. Nie zabrakło podkładu dźwiękowego, który nie jest taki zły, jednak jest identyczny na wszystkich planszach. Ciężko ocenić czy menu posiada mroczny klimat, bo według mnie jest ono trochę nijakie.

Dodatków tutaj po prostu nie ma. Chyba, że wybór scen można nazwać bonusem. Jest to wydanie, które możecie kupić w kiosku, przez co cena jest normalna. Nie można zapominać, że do wydania dołączono prowizoryczną gazetę.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::