MIASTO ŚMIERCI  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
City of the Dead

:: REŻYSERIA ::
Duane Stinnett

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2006

:: CZAS TRWANIA ::
82 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Noel Gugliemi,
Reggie Bannister,
Terrence Evans...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 3/6

OCENA OBRAZU: 4/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 3,5/6

 

 


:: MIASTO ŚMIERCI ::

 

Zabij lub zostań zjedzonym

Banda krwiożerczych zombie osacza dwa najtwardsze gangi Los Angeles w opuszczonym magazynie. W krwawe piekło wpadają też śledzący ich policjanci. Uwięzieni muszą walczyć lub zginąć w męczarniach - pożarci żywcem. Rozpoczyna się prawdziwa masakra...

 


 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w szerokoekranowym formacie 1,78:1. Obraz stoi na średnim poziomie, ponieważ podczas projekcji zauważalne jest ziarno, które czasami przybiera różne kolory, co w niektórych momentach psuje jakość wizji. Słabe nasycenie pasteli, które są w większości scenach szare i pozbawione zamierzonego efektu. Kontrast zazwyczaj stoi na dobrym poziomie, ale zdarzają się i takie sytuacje, w których ma on niewielkie problemy. Obraz współgra z linia melodyczną.

Dźwięk został zapisany w formacie Dolby Digital 5,1, w obydwu wersjach językowych. Dodatkowo na płycie znajduje się DTS, lecz tylko w wersji oryginalnej. Dzięki czystości dźwięku nie spotkacie się z takimi sytuacjami, w których nie usłyszycie jakiegoś dźwięku. Brak szumów, czy innych zanieczyszczeń linii melodycznej.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało stworzone w bardzo prosty i nieskomplikowany sposób. Na głównej planszy zamontowano wielki ekran, gdzie można zobaczyć scenę z filmu. Powiedzmy, że jedną z lepszych. Pozostałe opcje to nieruchome tapety, którym "smaczku" dodaje podkład muzyczny.

Dodatków na płycie nie ma w ogóle, na której znajduje się jedynie wybór scen. Bonusem w tym wypadku można nazwać dołączoną do płyty mini gazetkę. Film, jak również i wydanie DVD stoi na średnim poziomie.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::