MŁODZI TYTANI: ZDRADZIECKI PAKT  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Teen Titans: Judas Contract

:: REŻYSERIA ::
Sam Liu

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2017

:: CZAS TRWANIA ::
81 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Miguel Ferrer,
Christina Ricci...

:: DŹWIĘK :::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 5 ; 6

:: WYDANIE :::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/5

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 6/6

OCENA OGÓLNA: 5,5/6

 

 


:: MŁODZI TYTANI: ZDRADZIECKI PAKT ::

 

Młodzi Tytani to zwarty zespół zjednoczony w niekończącej się walce ze złem. Jednak ich nowa koleżanka, tajemnicza i potężna Terra, może zachwiać grupą. Ponadto na horyzoncie pojawia się Brother Blood, a w cieniu czai się znajomy wróg: Deathstroke. Młodzi Tytani będą musieli zwalczyć wewnętrzne wątpliwości i dojść do porozumienia, by pokonać osaczające ich wrogie siły w tej pełnej przygód i zwrotów akcji opowieści o oszustwach i intrygach.
 


:: OBRAZ / DŹWIĘK :::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Animacja ta nie posiada znaczących błędów. Można powiedzieć, że podczas projekcji towarzyszy nam tylko ziarnica obrazu. Na pewno nie uświadczycie szumów, zabrudzeń, czy innego typu niedoskonałości. Najważniejsze jest to, że o pikselozę również nie musimy się martwić. Ładna kolorystyka, lecz nie do końca żywa. Widać trochę wypłowiały obraz, jednak nie przeszkadza to w niczym. Obraz nie zacina się, działa płynnie.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, wersji z polskim lektorem, a także czeską i węgierską. Dźwięk jest najlepszym elementem wydania, pozbawiony jakichkolwiek błędów. Wszystkie najmniejsze szmery są bardzo dobrze słyszalne i na pewno nic nie umknie Waszej uwadze. Linia melodyczna współgra z obrazem. Nie zacina się.  


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na słabym poziomie. Plansza główna posiada identyczny podkład graficzny, jak okładka wydania. Ciekawie to wygląda, ponieważ wydawca fajnie dopasował całe interaktywne menu do całości. Nie ma problemów z nawigacją. Są tylko trzy opcje, tylko szkoda, że po angielsku. Podobnie, jak w pozostałych wydaniach z serii DC wydawanych przez Galapagos Films, wszystkie pozostałe plansze pozbawione są wymyślnego tła. Tym razem dostajemy tło w odcieniach czerwieni. Tylko plansza główna posiada klimatyczny podkład dźwiękowy. Zastosowana czcionka jest czytelna.

Na płycie znalazło się się cztery małe dodatki, które zasługują na bliższe przyjrzenie się widza. Do wyboru mamy:
- wybór języka,
- zapowiedź następnego animowanego filmu ze świata DC Universe - Batman i Harley Quinn,
- zapowiedzi Superman/Batman: Public Enemies, DCU: Justice League: Flashpoint Paradox.
Brak podstawowych dodatków nie ujmuje wydaniu. Ważne jest to, że wydawca zamieścił obszerne zapowiedzi wraz z komentarzami. Film ciekawy. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::