NOC HALLOWEEN  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Halloween Night

:: REŻYSERIA ::
Andrew Prendergast

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2006

:: CZAS TRWANIA ::
85 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Derek Osedach,
Rebekah Kochan,
Scot Nery...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 4,5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 

 


:: NOC HALLOWEEN ::

 

Tej nocy zło wróciło do domu...

Grupa nastolatków organizuje huczną zabawę z okazji Halloween. Tymczasem z pobliskiego szpitala psychiatrycznego ucieka niebezpieczny przestępca, który zdecydował się odwiedzić dom swojego dzieciństwa. Zamaskowany psychopata szybko zamienia imprezę młodych ludzi w krwawe piekło. Tej nocy lepiej nie żartować ze śmierci...

 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, a dokładniej 1,78:1. Podczas oglądania dostrzegłem mały błąd w postaci ziarnicy obrazu, która nie przeszkadza podczas projekcji, ponieważ jest mało widoczna. Wizja działa płynnie i nie dochodzi do zatrzymywania się obrazu. Nie powinniście mieć problemów z kontrastem, jak również z pikselozą.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak i polskiej z lektorem. Bonusem na tej płycie jest dodatkowy format oryginalnej ścieżki, a mianowicie DTS, który ma lepszy bitrate, przez co dźwięk jest lepszej jakości. Wizja współgra wraz z linią melodyczną, dzięki czemu wszystko działa poprawnie. Brak jest tutaj przestojów. Wszystkie dźwięki słychać bardzo dobrze, dlatego też nic nie umknie Waszej uwadze.


:: MENU / DODATKI ::

Menu to prostota sama w sobie. Nie wiem czym kieruje się wydawca, ale lepszym systemem byłoby stworzenie fajnej tapety pod menu, która byłaby związana bezpośrednio z filmem, a nie dawanie czegoś co, ledwo coś przypomina, ale cóż, to wybór wydawcy. Główne menu to wielki ekran, gdzie możecie zobaczyć kilka scen z filmu, czy wygląda to profesjonalnie, sami zdecydujcie, dla mnie jest nijakie. Pozostałe dwie opcje to tapeta na tle, która przypomina filmowego mordercę. Nie zabrakło podkładu muzycznego.

Dodatków nie ma, występuje tylko wybór scen, ale nikt tego nie nazwie bonusem. Do filmu załączona jest gazetka jednostronna, którą powinno nazwać się broszurką. Wydanie DVD takie sobie, film stoi na dobrym poziomie.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::