MISTRZOWIE HORRORU (SEZON 2) V: PRAWO DO ŚMIERCI ORAZ WSZYSCY WOŁAJĄ O LODY  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Dying God

:: REŻYSERIA ::
Fabrice Lambot

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
Argentyna, Francja

:: ROK PRODUKCJI ::
2008

:: CZAS TRWANIA ::
85 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: DŹWIĘK ::
DD 2.0

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyty DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 3/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 3/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 

 


:: ODRODZONE ZŁO ::

 

W mrocznym i zepsutym mieście, Sean Fallon, skorumpowany policjant, musi zmierzyć się z własnymi demonami, żeby położyć kres serii dziwnych i brutalnych gwałtów i morderstw. Z pomocą miejscowych stręczycieli pod wodzą Chance'a, Fallon wyrusza na poszukiwania seryjnego mordercy potwora...

 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w formacie 16:9. Jednak muszę stwierdzić, że obraz nie jest zbyt dobrej jakości, to nie jest już wina dystrybutora, jednak wersji jaką dostali. Posiada on dziwne kolory, które związane są z krajem powstanie tego filmu. Jednak nie musicie się przejmować wszystko jest dobrze widoczne. Efekt ziarna również istnieje, ale nie wpływa on znacząco na jakość obrazu. Kontrast wywiązuje się ze swojej roli, dzięki niemu w niektórych momentach ratuje on sytuacje, w której mogłoby dojść do "zanikania" obrazu.

Linia melodyczna została zapisana w trochę starszej wersji Dolby Digital, mowa tutaj o systemie DD 2.0. Nie wiem dlaczego został on wybrany w tej formie, ale wydanie to dużo przez to dużo nie straci. Wszystkie elementy są dobrze słyszalne. Dźwięk współgra wraz z obrazem. Nie dochodzi do zatrzymywania, czy zacinania się linii melodycznej.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało stworzone w bardzo dziwny sposób, ponieważ nie dostrzegłem tutaj żadnych urozmaiceń oraz fajnych dodatków. Menu składa się z "czystych" tapet oraz interaktywnego menu. Brak jakichkolwiek animowanych elementów, sprawia, że menu wygląda płasko i nijako. Przynajmniej dystrybutor dołączył linię melodyczną, która w niewielki sposób poprawia odczucia związane z tym wydaniem.

Dodatki to jeden z najsłabszych elementów tego wydania DVD. Dystrybutor dołączył jedynie kilka zwiastunów, które oczywiście można zobaczyć w Internecie. Trochę szkoda, ale przynajmniej możecie zobaczyć niecodzienne połączenie kilku gatunków filmowych.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁ ::