OFIARA SPEŁNIONA  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Timber Falls

:: REŻYSERIA ::
Tony Giglio

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2007

:: CZAS TRWANIA ::
92 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Josh Randall,
Brianna Brown,
Nick Searcy
...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyty DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 4,5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 

 


:: OFIARA SPEŁNIONA ::

 

Mike i Sheryl urządzają sobie wycieczkę w góry zachodniej Virginii. Podczas swojej wędrówki korzystają z rady kobiety, która pomaga im w wyborze najbardziej malowniczego szlaku. Rozbijają namiot w pięknym miejscu i najgorsze, czego się spodziewają to komary.

Nie zdają sobie sprawy, że dla nich rozpoczęła się już gra o przetrwanie...
Dziewczyna znika, ogarnięty paniką chłopak odnajduje ją w piwnicy leśnej chaty. Półprzytomna, przywiązana do stołu, otoczona świecami i krucyfiksami…

Bóg zaplanował dla nich coś strasznego?


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, co będzie miłą wiadomością dla posiadaczy panoramy. Podczas oglądania natknąłem się na jeden mały minus, którym jest ziarnica obrazu. Jest to standard przy każdym wydaniu DVD, więc nie ma się co przejmować, ponieważ nie przeszkadza to w oglądaniu filmu. Świetny dobór kolorystyki, przez co nie tworzą sie dziwne zamglenia, czy też nachodzenie się kolorów. Z kontrastem również nie ma problemów, dzięki niemu wszystko jest bardzo dobrze widoczne. Jeśli chodzi o płynność obrazu, to nie spotkałem się sytuacją, w której zawiesiłaby się wizja, czy też jakiś niekontrolowany przestój.

Linia melodyczna zapisana jest w bardzo znanym nam formacie, mowa tutaj o Dolby Digital 5.1, w wersji oryginalnej i z lektorem. Ciężko jest tutaj przyczepić się do niej, ponieważ nie posiada ona żadnych minusów. Wszystko słychać bardzo dobrze, a dodatkowo ścieżka dźwiękowa idealnie pasuje do całej koncepcji filmu.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zbudowane jest w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Świetnie dobrano kolorystykę, która nie razi podczas przeglądania. Jedynie na głównej stronie znajdują się animowane elementy, w tym przypadku jest to mały ekranik z kilkoma scenami z filmu. Na każdym "kadrze" umieszczono inną tapetę. Łączy je jedna wspólna cecha, są obsadzone w podobnym klimacie, zmienia się jedynie postać na nich występująca.

Na płycie znajdują się jedynie podstawowe dodatki, które nikogo nie zachwycą, mowa tutaj o wyborze scen i zwiastunach filmów, które dostępne są lub będą w kinie grozy. Jak dla mnie to zbyt mało i jak sądzę wiele osób podzieli się ze mną tym samym. Nie zapominajcie, że jest to wydanie dostępne z gazetą w każdym kiosku, więc nie można spodziewać się niewiadomo czego. Jednak przynajmniej film wynagrodzi Wam brak dodatków.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁA ::