OSTATECZNA ROZGRYWKA  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Final Score

:: REŻYSERIA ::
Scott Mann

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
Wielka Brytania

:: ROK PRODUKCJI ::
2018

:: CZAS TRWANIA ::
100 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Dave Bautista,
Pierce Brosnan,
Ray Stevenson...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 ; 2.40:1

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 


:: OSTATECZNA ROZGRYWKA ::

 

Piłkarski stadion wypełniony po brzegi. Na trybunach 35 tysięcy ludzi zrywa gardła, by wesprzeć swoich idoli. Nagle sportowe emocje przemieniają się w dramat za sprawą grupy uzbrojonych przestępców, którzy przejmują kontrolę nad stadionem i, grożąc śmiercią kibiców, wysuwają żądanie sowitego okupu. Czy byłemu żołnierzowi Michaelowi Knox (Dave Bautista) uda się powstrzymać terrorystów i uratować życie zakładników, wśród których jest córka jego poległego na polu bitwy przyjaciela?


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, w oryginalnym kinowym formacie 2.40:1. Obraz stoi na dobrym poziomie. Nie obyło się bez ziarnicy obrazu, która czasami daje mocniej znać. Mimo to, nie jest źle. Dzięki dobrej ostrości wszystko jest dobrze widoczne, a drugi plan bez zastrzeżeń. Kolorystyka nie kuleje, jest stonowana, lecz nie wypłowiała. Nie ma problemów z innymi zabrudzeniami obrazu, czy to z szumami, paprochami, czy pikselozą. Również kompresja jest na wysokim poziomie, a odtwarzanie odbywa się bez problemów. 

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem. Dźwięk to najlepszy element wydania. Linia melodyczna wręcz przy takich produkcjach musi odgrywać główną rolę i tak jest w tym przypadku. Kilkukrotnie napędza klimat i nie pozwala nam się nudzić i zasnąć. Dźwięk pozbawiony jest błędów, w postaci szumów, trzasków, czy pisków. Linia melodyczna współgra z obrazem i nie zacina się.


:: MENU / DODATKI ::

Menu wyróżnia prostota i łatwość w nawigacji. Wszystkie elementy menu usytuowane są w standardowy sposób. W centralnej części znajduje się duży ekran, zaś pod spodem usytuowano interaktywne menu. Nie zabrakło podkładu dźwiękowego, który urozmaica całość. Wszystko jest czytelne i nie będziecie mieć problemów z nawigacją.

Na płycie znalazły się standardowe dodatki umieszczane na DVD przez Monolith. Oto co znajdziecie na nośniku:
- wybór scen,
- zwiastun,
- zapowiedzi.
Podstawowe wydanie DVD, które spodoba sie fanom akcji. Trochę szkoda, że nie ma konkretnych dodatków, jednak nie jest tak źle.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::