OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 4 3D  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Final Destination 4

:: REŻYSERIA ::
David R. Ellis

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2009

:: CZAS TRWANIA ::
82 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Bobby Campo,
Shantel Van Santen,
Mykelti Williamson...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 5

:: WYDANIE ::
2 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4,5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 5/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 

 


:: OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 4 3D ::

 

Śmierć zostawiła najlepsze dla wersji 3D. Dziwne przeczucia skłaniają przyjaciół do opuszczenia toru wyścigowego na chwilę przed zmiażdżeniem trybun przez rozpędzone samochody i wybuchem wielkiego pożaru. Tym razem przechytrzyli śmierć. Ale ona dopiero się rozkręca. WYDANIE ZAWIERA DWIE WERSJE FILMU 2-D i 3-D oraz 4 pary okularów 3D.

 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz został zapisany w proporcjach 16:9. Jedynym małym mankamentem jest ziarnica obrazu, jednak nie psuje ona całkowicie wizji. Kolorystyka została bardzo dobrze dobrana. Kontrast świetnie uwypukla najmniejsze szczegóły. Brak jest pikselozy, czy też dziwnych rozmyć. Wersja w 3D również zasługuje na uznanie. Trzeba się przyzwyczaić do noszenia tych okularów, ponieważ na dłuższą metę bolą oczy.

Linia melodyczna została zapisana w standardowym formacie, a zarazem najbardziej dostępnym na rynku, a mowa tutaj o Dolby Digital 5.1 w wersji oryginalnej, jak i z lektorem. Na płycie znalazła się również wersja niemiecka i rosyjska. Podczas oglądania nie doświadczycie żadnych szumów, czy innych minusów. Bardzo dobrze słychać nawet drugoplanowe dźwięki, które w kilku scenach stanowią ważny element.


:: MENU / DODATKI ::

Menu składa się z nieruchomych obrazów, które łączą się z główną planszą i stanowią dość ciekawą całość. Dominują tutaj ciemne pastele, przez co powstaje odpowiedni klimat filmu. Jedynie na głównej planszy, wydawca zamieścił podkład muzyczny, co jeszcze bardziej urozmaica to wydanie. Nie zabrakło interaktywnego menu, przez co nawigacja stała się prostsza. Nierozłącznym elementem każdej z opcji jest szkło, które w filmie odgrywa znaczącą rolę.

"Oszukać Przeznaczenie 4" z jednej strony posiada znikomą ilość dodatków, a z drugiej strony jest ich dużo. Na płycie znajdują się tylko dwa bonusy:
- sceny niewykorzystane,
- zwiastun kinowy.
Jest to wydanie dwupłytowe, gdzie na jednej płycie znajduje się film w 2D, a na drugiej w 3D. Do opakowania dodano jeszcze 4 sztuki okularów 3D, a także nakładkę na cały pudełko DVD.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁ ::