OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 5  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Final Destination 5

:: REŻYSERIA ::
Steven Quale

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2011

:: CZAS TRWANIA ::
88 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Nicholas D'Agosto,
Emma Bell,
Miles Fisher...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 4/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 5 ::

 

Nieważne dokąd uciekniesz, nieważnie gdzie się schowasz... nie oszukasz śmierci.

W Oszukać przeznaczenie 5 Śmierć jest jak zawsze wszechobecna. Jej moce zostają wyzwolone, gdy przeczucie jednego człowieka ratuje grupę robotników od śmierci pod gruzami mostu wiszącego. Przeznaczeniem tych ludzi było nie przetrwać. Teraz w przerażającym wyścigu z czasem, przeklęta grupa gorączkowo próbuje odkryć sposób ucieczki przed złowrogim planem Śmierci.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 [2.40:1]. Obraz stoi na bardzo dobrym poziomie. Widoczna jest mała ziarnica obrazu, jednak dzięki znakomitej ostrości obrazu nie zwraca się uwagi na ten mankament obrazu. Nie doszukałem się innym minusów, które utrudniają projekcję filmu. Podczas oglądania nie uświadczycie postojów obrazu, ani innych udziwnień.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem oraz czeskiej i węgierskiej. Dźwięk to element, do którego przyłożono najwięcej starań. Jest on pozbawiony błędów, a przy dobrym sprzęcie można wielokrotnie się przestraszyć.


:: MENU / DODATKI ::

Menu to prostota sama w sobie. Główna plansza, jak i pozostałe to zwykłe tapety z ikonami menu. Na początku możecie mieć problem z nawigacją, ponieważ zamiast hiperaktywnego tekstu są ikonki, do których trzeba się przyzwyczaić. Kolorystyka, jak również sam szablon odpowiednio dobrano do klimatu produkcji. Nie zabrakło również odpowiedniego, instrumentalnego brzmienia.

Na płycie znajduje się tylko jeden pełnowartościowy dodatek, przedstawiający zdjęcia z planu, wywiady oraz krótkie wnioski - "Oszukać Przeznaczenie 5: Koło Śmierci". Świetne wydanie DVD, które spokojnie mogę polecić.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::