PIEKIELNA GŁĘBIA 3  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Deep Blue Sea 3

:: REŻYSERIA ::
John Pogue

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2020

:: CZAS TRWANIA ::
103 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Nathaniel Buzolic,
Emerson Brooks,
Bren Foster...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 5

:: WYDANIE ::
1 DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4,5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 5/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: PODWODNA PUŁAPKA 2: LABIRYNT ŚMIERCI ::

 

Trzecia część fabularnej serii Piekielna głębia. Na małej wyspie Little Happy dr Emma Collins i jej zespół monitorują szkółkę morską, w której rozmnażają się wielkie, białe rekiny. Sielankowa egzystencja wioski zostaje przerwana, gdy były chłopak Emmy przybywa w poszukiwaniu trzech morderczych rekinów, których matka, Bella, została genetycznie zmodyfikowana, aby być bardzo inteligentną ... i niebezpieczną istotą. Potomstwo Belli odziedziczyło geny zabójców i jeśli zdoła przekazać je dalej, życie, jakie znamy, może się skończyć się na zawsze. Przygotuj się na najbardziej śmiercionośny powrót na głębokie błękitne morze!

[OPIS WYDAWCY]


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Standardowo podczas oglądania natkniecie się jedynie na małą ziarnicę obrazu, która w ogóle nie przeszkadza. Obraz stoi na wysokim poziomie. Wielokrotnie podawany jest on próbom, czy to w półmroku, czy w pełnym słońcu. Kamera ładnie przechodzi pomiędzy scenami, a sama wizja nie zacina się. Brak jest również pikselozy, czy innego typu paprochów przeszkadzających podczas projekcji. 

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, a także po niemiecku i francusku. Trochę szkoda, że wersja z polskim lektorem znajduje się tutaj w Dolby Digital 2.0. Mimo to, ciężko znaleźć błędy, które przeszkadzają podczas projekcji. Linia melodyczna świetnie odzwierciedla to, co dzieje się na ekranie. To dzięki niej kilkukrotnie będzie można się wystraszyć, a co najważniejsze trzyma ona w napięciu. Nie ma sytuacji, w której dźwięk i obraz nie współgra ze sobą.


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na słabym poziomie. Jedynie menu główne posiada podkład wizualny, jak i dźwiękowy. Tło stanowi nieruchoma tapeta z rekinem w roli głównej na tle pożeranej ofiary i błękitu oceanu. Postanowiono zamontować również podkład dźwiękowy, który dość dobrze wtapia sie w całość. Pozostałe opcje menu to standardowe tła z możliwością wyboru kilku opcji. Interaktywne menu jest czytelne, lecz stworzone w języku angielskim. Jest ono bardziej intuicyjne i nawet bez znajomości języka będziemy poruszać się poprzez różne opcje.

Na płycie znalazły się dwa ciekawe dodatki bezpośrednio związane z filmem:
- "Piekielna głębia 3": Walka na śmierć i życie,
- Tonąca scenografia i rekiny: Jak powstawała "Piekielna głębia 3".
Galapagos po raz kolejny zafundowało nam dodatki na poziomie, po oglądnięciu których będziemy wiedzieli więcej o samej produkcji. Również samo wydanie stoi na niezłym poziomie, więc na pewno nie będziecie zawiedzeni po zakupie trzeciej części "Piekielnej Głębi".

AUTOR: MICHAŁ N.

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::