PIŁA 3D  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Saw 3D

:: REŻYSERIA ::
Kevin Greutert

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2010

:: CZAS TRWANIA ::
87 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Tobin Bell,
Costas Mandylor,
Betsy Russell...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS HD

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 5/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 

 


:: PIŁA 3D ::

 

PIŁA 3D - NOWY WYMIAR KARY

OSTATNIĄ CZĘŚCIĄ UKŁADANKI BĘDZIESZ ... TY!

KAŻDY SADYSTA BIEGŁY W SWOIM FACHU NAJLEPSZE TORTURY ZOSTAWIA NA FINAŁ.

W NAJSZYBSZEJ, NAJOSTRZEJSZEJ i NAJBARDZIEJ SPEKTAKULARNEJ odsłonie hitowej serii horrorów do ostatecznej rozgrywki z geniuszem zbrodni staną m.in. znany z pierwszej części serii Cary Elwes oraz Chester Bennington, lider jednego z najpopularniejszych zespołów rockowych świata - LINKIN PARK.

Jednak tym razem, za sprawą REWOLUCYJNEJ TECHNOLOGII REAL 3D, najważniejszymi graczami będą… sami widzowie.

OSTATNIE CIĘCIE POCZUJESZ NA WŁASNEJ SKÓRZE!


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 (1,78:1), w transferze anamorficznym. Nieodłącznym elementem tego wydania DVD jest ziarnica obrazu, jednak nie sprawia ona trudności w odbiorze filmu. Film posiada bardzo dobry kontrast, dzięki czemu większość scen, które odbywają się w półmroku są dobrze widoczne, bez jakichkolwiek zniekształceń. Również z kompresją filmu nie ma żadnych problemów, dzięki czemu odbiór filmu pozbawiony jest nieczystości obrazu.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Nie zabrakło nowości dźwiękowych, właśnie o DTS HD można tak powiedzieć. Dźwięk pozbawiony jest nieczystości, dlatego też odbiór nie będzie utrudniony. Linia melodyczna współgra wraz z obrazem. Wszystko jest bardzo dobrze słyszalne i w scenach kulminacyjnych daje popalić widzowi. Ocenę obniżam o jeden punkt, ponieważ wersja 3D posiada jedynie polskiego lektora.


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na dobrym poziomie, z tym, że rewelacji nie ma. Jedynie plansza główna posiada animowane wstawki w postaci piły i małego monitora w tle. Pozostałe elementy są nieruchome i pozbawione klimatu. Podkład muzyczny jest niezły i to dzięki niemu mamy jakikolwiek nastrój. Jasna kolorystyka średnio pasuje do filmu.

Uznałem, że nie ma tutaj dodatków. Jest to wersja 3D, więc film w 3D i 2D to standard wydawniczy. Wydawca nie dołączył ani jednej pary okularów, po prostu sami musimy się w nie zaopatrzyć.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::