PIRANIA 3DD  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Piranha 3DD

:: REŻYSERIA ::
John Gulager

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2012

:: CZAS TRWANIA ::
80 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Danielle Panabaker,
Matt Bush,
David Koechner...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 [1.78:1]

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 

 


:: PIRANIA 3DD ::

 

Kontynuacja klasycznej już "Piranii 3D", horroru komediowego, który zgromadził blisko 200 000 widzów w polskich kinach. Rok po wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione krwi piranie przedostają się do nowo otwartego parku wodnego i mają ochotę na jeszcze więcej, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał. Dla imprezujących tu młodych ludzi kac będzie naprawdę najmniejszym problemem…
 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 [1.78:1]. Obraz stoi na bardzo dobrym poziomie. Podczas oglądania natknąłem się jedynie na mała ziarnice obrazu, która nie powoduje negatywnego odbioru u widza. Nie doświadczycie defektu pikselozy, czy też innego rodzaju zabrudzeń. W scenach w półmroku kolorystyka radzi sobie bardzo dobrze, nie dochodzi do przebarwień obrazu.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Dźwięk to najlepszy element tego wydania. Mimo trochę dennej fabuły, efekty dźwiękowe radzą sobie bardzo dobrze. Kilkakrotnie można się wystraszyć, ale nie można zapomnieć, że film trzeba oglądać bardzo głośno, aby do tego doszło. Linia melodyczna nie posiada błędów.


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na średnim poziomie, powiedziałbym, że jest to zwykły standard Monolithu. Mianowicie, na głównej planszy znajdują się animowane wstawki wraz z krótkimi urywkami z tej produkcji. Pozostałe posiadają jedynie nieruchome tapety. Wydawca zaopatrzył wszystkie plansze w coś co przypomina efekt trój wymiaru, nie wiem czy jest to element trafiony, bo mi on nie przypasował. Brak problemów z nawigacją, wszystko jest bardzo czytelne. Kolorystyka została odpowiednio dobrana. We wszystkich planszach umieszczono tą samą linię melodyczną.

Na płycie znajdują się standardowe dodatki, które oferuje nam Monolith, oto one:
- zwiastun,
- zapowiedzi innych filmów,
- wybór scen.
Wydanie stoi na bardzo dobrym poziomie. Brak dodatków obniża jego wartość, ale nie w takim stopniu, aby go nie nabyć. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::