PO HORYZONT  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Horizon Line

:: REŻYSERIA ::
Mikael Marcimain

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2020

:: CZAS TRWANIA ::
88 min.

:: WIEK ::
12 lat

:: OBSADA ::
Allison Williams,
 Alexander Dreymon,
Keith David...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4,5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 


:: PO HORYZONT ::

 

To miał być relaksujący półtoragodzinny lot na ślub przyjaciela na tropikalnej wyspie. Ale kiedy kilkanaście minut po starcie pilot wynajętej turystycznej Cessny doznaje śmiertelnego ataku serca, Sara (Allison Williams) i Jackson (Alexander Dreymon) zdani są wyłącznie na siebie. Pod nimi rozciąga się bezkres oceanu, na horyzoncie czai potężna burza, a oni nie wiedzą, gdzie się znajdują i nie mają pojęcia, jak pilotować samolot i sprowadzić go bezpiecznie na ziemię...

[OPIS WYDAWCY]


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Standardowo podczas projekcji natkniecie się na małą ziarnicę obrazu, która na pewno nie będzie Wam przeszkadzała podczas projekcji. Wizja pozbawiona jest pikselozy, czy innych paprochów. Obraz działa płynnie, a sama kompresja filmu jest prawidłowa. Nie dostrzeżecie załamującego się tła, jak również zlewania pasteli. Kolorystyka jest ładna, żywa, stonowana i co najważniejsze, nieprzesycona.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno wersja oryginalna, jak i ta z polskim lektorem. Projekcja przebiega bez żadnych zakłóceń, co sprawia, że film ogląda się z przyjemnością. Należy pamiętać, że to właśnie linia melodyczna pełni jedną z ważniejszych ról i to ona nadaje odpowiedni ton i utrzymuje klimat.


:: MENU / DODATKI ::

Menu Monolithu, jak zawsze, wyglądają dobrze. Pierwsze co rzuca się w oko to umiejscowiony centralnie napis wraz z samolotem. To swoiste miejsce, gdzie zamontowano animowane elementy, a w samym tytule widnieje bezkres oceanu. Problemów z nawigacją nie ma. Całość jest czytelna i przejrzysta. Nie brakuje podkładu dźwiękowego, który urozmaica i podkreśla klimat produkcji.

Na płycie znalazło się kilka standardowych dodatków, które promują same wydawnictwo. Oto co tutaj znajdziecie:
- zwiastun,
- zapowiedzi,
- wybór scen.
Film prezentuje się dość dobrze. Trzyma w napięciu, a samo wydanie DVD stoi na dobrym poziomie. Polecam.

AUTOR: MICHAŁ N.

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::