PODWODNA PUŁAPKA 2: LABIRYNT ŚMIERCI  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
47 Meters Down: Uncaged

:: REŻYSERIA ::
Johannes Roberts

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2019

:: CZAS TRWANIA ::
86 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Sophie Néliss,
Brianne Tju,
Sistine Rose Stallone...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 


:: PODWODNA PUŁAPKA 2: LABIRYNT ŚMIERCI ::

 

Ruth wraz z grupą przyjaciół dla zabawy ściąga na smartfon tajemniczą aplikację, która ma przewidywać datę śmierci użytkownika. Śmiech szybko zmienia się w przerażenie. W internecie zaczynają pojawiać się doniesienia o tajemniczych zgonach użytkowników aplikacji… dokładnie w dniach przez nią zapowiedzianych. Ruth ma umrzeć za 3 dni i 7 godzin. Czy zdoła odwrócić przeznaczenie?

[OPIS WYDAWCY]


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Film w większości nagrywany jest w półmroku, a obraz w takich warunkach świetnie daje sobie radę. Kolorystyka jest na prawdę dobra, a jej nasycenie bardzo realistyczne, nic nie jest przejaskrawione, ani zbyt mocno przesycone lub pozbawione odpowiedniego deseniu. Towarzyszy nam lekka ziarnica obrazu, która w znikomy sposób wpływa na jakość wizji. Brak jest również pikselozy, czy innego typu paprochów przeszkadzających podczas projekcji. 

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak i polskiej z lektorem. Również w tym wypadku jest nieźle. Podczas oglądania nie dostrzegłem minusów, które mogą wpływać negatywnie na jakość dźwięku. Linia melodyczna tworzy ponury klimat, który z każdą minutą narasta. To dzięki dźwiękowi możemy poczuć niepokój i mały dreszcz emocji.


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na dobrym poziomie. Postawiono tutaj na stworzenie wielkiego ekranu, który posłużył jako tło. Zaś po lewej stronie znalazło się interaktywne menu, jak również duży tytuł. Nie brakuje klimatycznego podkładu dźwiękowego, który wprowadza nas w nostalgiczny nastrój. Nie do końca podoba mi się menu, nie posiada tego czegoś, co przekonywałoby do siebie. Oczywiście reszta opcji jest identyczna, zmienia się jedynie układ opcji do wyboru, reszta pozostaje bez zmian.

Dodatki, jak przystało na Monolith nie powalają. Jest to zwykła podstawa, którą większość nie uzna, jako bonusów, lecz dodatek reklamowy. Oto co tutaj znajdziecie:
- zwiastun,
- zapowiedzi,
- wybór scen.
Wydanie stoi na dobrym poziomie. Nie powala, ale spodobał mi się film. Jest klimatyczny i interesujący. Trzyma widza w napięciu i nie ma jakiś większych przestojów i dłużyzn. Polecam.

AUTOR: MICHAŁ N.

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::