POGROMCA WAMPIRÓW  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Wolvesbayne

:: REŻYSERIA ::
Griff Furst

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2009

:: CZAS TRWANIA ::
100 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Jeremy London,
Christy Carlson Romano,
Yancy Butler...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4,5/6

OCENA OBRAZU: 6/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 3/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 

 


:: POGROMCA WAMPIRÓW ::

 

Russel Bayne (Jeremy London) zostaje ukąszony przez wilkołaka. Z przerażeniem obserwuje dziwną transformację swojego ciała. Na dodatek los rzuca go w sam środek wojny między wilkołakami, wampirami i ludźmi. Przywódca jednego z wampirzych klanów, Von Griem, próbuje wykorzystać niezwykłą moc starożytnej bogini Lilith, aby z jej pomocą zniszczyć świat ludzi. Russel będzie próbował pokrzyżować te plany, mając za sprzymierzeńca łowcę wampirów Jacoba Van Helsinga (Rhett Giles).


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz jest zaskakująco dobry. Podczas oglądania nie jest widoczna nawet ziarnica obrazy, która jest nieodłącznym elementem każdego filmu. Obraz został zapisany w proporcjach 16:9, przez co ogląda się go dość dobrze. Kontrast jest rewelacyjny. Brak zatrzymywania się wizji, która współgra wraz z nią melodyczną. Nie zobaczycie smug, czy też rozmazywania sie pasteli.

Linia melodyczna to drugi bardzo dobry element wydania, która zapisana jest w standardowym formacie Dolby Digital 5.1. Ani w wersji oryginalnej, ani polskiej z lektorem nie doświadczycie żadnych błędów, które miałyby negatywny wpływ na dźwięk. Brak szumów, czy też niedociągnięć, które sprawiłyby, że filmu nie dałoby się oglądać.


:: MENU / DODATKI ::

Menu również jest niezłe. Chociaż mógłbym doczepić się do jednego z elementów, a chodzi tutaj o jakość kolorów. Są one dla mnie zbyt jasne i wypłowiałe, może dlatego, że mam tak zakodowane w TV. Poza jakością kolorów, reszta jest bez większych zarzutów. Rozłożenie wszystkich opcji jest jak najbardziej czytelne. Nie zabrakło animowanych wstawek, które dodają klimatu. Wydawca zadbał również o podkład muzyczny.

Dodatki znajdujące się na płycie to zwykła podstawa każdego wydania DVD Monolithu. Możecie przynajmniej zobaczyć zwiastuny innych filmów z oferty. Oto co znajduje sie na płycie:
- wybór scen,
- zwiastun,
- zapowiedzi.
Chciałoby się powiedzieć więcej, ale i
tak nie możemy nic zrobić. Cieszmy się z tego. Polecam ten film.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::