POKÓJ DZIECIĘCY  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
The Baby’s Room

:: REŻYSERIA ::
Alex De La Iglesia

:: JĘZYK ::
Hiszpański

:: PRODUKCJA ::
Hiszpania

:: ROK PRODUKCJI ::
2006

:: CZAS TRWANIA ::
78 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Javier Gutierrez,
LeonarWatling,
Sancho Gracia...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 3,5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 3/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 

 

 


:: POKÓJ DZIECIĘCY ::

 

Młode małżeństwo wraz z dzieckiem przeprowadza się do nowego, wymarzonego domu. To doskonałe miejsce do rozpoczęcia idealnego życia na łonie rodziny. Kobieta nie może uwierzyć w swoje szczęście, przeczuwa, że ten stan nie będzie trwał zbyt długo. Odczuwa czyjąś obecność w domu, której towarzyszą niepokojące wydarzenia. Tajemnicę domu wyjaśni monitor leżący w łóżeczku dziecka...


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zachowuje się podobnie jak we wszystkich wydaniach tej serii. Przechodząc do rzeczy, widoczna jest ziarnica obrazu, która czasami może denerwować, ponieważ są momenty, gdzie występuje ona w nadmiernej ilości, a są i takie, gdzie prawie jej nie widac. To dzięki rozdzielczości, jak i kontrastowi wszystko jest bardzo dobrze widoczne. Nie doświadczycie zatrzymywania się obrazu, jak również innych dziwnych zakłóceń.

Linia melodyczna nie posiada jakichkolwiek minusów spowodowanych winą wydawcy. Zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1 w wersji oryginalnej, jak również z lektorem. Nie doświadczycie zatrzymywania się dźwięku, który współgra wraz z obrazem. Jest to najlepszy element wydania, który został opisany w tej recenzji DVD.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało zrobione w dość ciekawy i pomysłowy pomysł, jednak wszystkie jego plansze są identyczne. Obsadzone są one praktycznie w dwóch odcieniach - czerni i bieli, ale efekt końcowy połączenia tych dwóch kolorów jest niezły. Nie zabrakło ciekawej linii melodycznej, która jak najbardziej pasuje do klimatu. Muszę również wspomnieć, że całość zrobiona jest jako animacja.

Dodatków na płycie jest bardzo mało, wszystko co tutaj się znajduje to zwykła podstawa każdego wydania DVD. Znajdziecie tutaj standardowe bonusy, które oferuje prawie każdy dystrybutor, mowa jest tutaj o zwiastunach, bezpośrednim wyborze scen, a także katalogu filmowym Kino Świat. Jak widać, dystrybutor nie zadbał o wszystkie aspekty, dlatego w końcowej wersji otrzymujemy coś takiego.

AUTOR: PASTOR

Film nadesłał portal o kinie domowym FILMOPOLIS.pl - recenzje filmów na DVD, Blu-ray. Testy wszystkich elementów kina domowego. Premiery, zapowiedzi i listy hitów.

 
 


:: GALERIA ::