PROJEKT LAZARUS  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
The Lazarus Effect

:: REŻYSERIA ::
David Gelb

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2015

:: CZAS TRWANIA ::
80 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Olivia Wilde,
Mark Duplass,
Evan Peters...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 


:: PROJEKT LAZARUS ::

 

Grupa studentów medycyny prowadzi eksperymenty na zwierzętach, starając się przywrócić je do życia. Mimo obiecujących wyników władze uczelni decydują się na zamknięcie kontrowersyjnego projektu. Jednak Frank (Mark Duplass) namawia pozostałych, by w sekrecie kontynuować prace. Gdy w wyniku tragicznego wypadku ginie zaangażowana w projekt Zoe, narzeczona Franka (Olivia Wilde), postanawiają podjąć próbę jej wskrzeszenia. Nie zdają sobie jednak sprawy z ubocznych efektów swoich działań…


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9.  Podczas oglądania natknąłem się na jeden mały minus obrazu, który w znaczący sposób nie umniejsza jakości wizji. Mowa jest o efekcie ziarna. Sceny w półmroku posiadają odpowiednie nasycenie czerni i dobrą płynność obrazu. Brak pikselozy oraz innego typu zanieczyszczeń wizji.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów, które w znaczący sposób mogłyby popsuć odbiór.  


:: MENU / DODATKI ::

"Projekt Lazarus" posiada trochę niespotykane menu. Stworzono je w postaci animacji. Wszystkie plansze są identyczne, zmienia się jedynie menu opcji. Całość znajduje się w "ekranie", trzymanym przez mroczne ręce. Wydawca zamieścił w nim kilka scen z filmu, dość charakterystycznych dla produkcji. Trochę szkoda, że wszystko wygląda tak samo i posiada identyczny podkład dźwiękowy. Nie będziecie mieli problemów z nawigacją. Menu jest czytelne i przejrzyste.

Dodatki zamieszczane na płycie to standard zamieszczany przez wydawcę. Znajdziecie tutaj następujące bonusy:
- zwiastun,
- wybór scen.
Standardowe dodatki, które nie zadowolą większości posiadaczy. Trochę szkoda, że nie zamieszczono nic poza tym, ponieważ wydanie to byłoby o wiele lepsze. Całość prezentuje się na dobrym poziomie. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::