ZABÓJCZA GŁĘBIA  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Red Water

:: REŻYSERIA ::
Charles Robert Carner

:: JĘZYK ::
Angielski, Polski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2003

:: CZAS TRWANIA ::
88 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Langley Kirkwood,
Garth Collins,
Rob Boltin

:: DŹWIĘK ::
Dolby Digital 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
1:33 & 4x3

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 3/6

OCENA OBRAZU: 4/6

OCENA DŹWIĘKU: 4/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 3/6

 


:: ZABÓJCZA GŁĘBIA ::

 

Stań oko w oko z olbrzymim rekinem - ludojadem, który terroryzuje mieszkańców małego miasteczka nad spokojnymi wodami rzeki Mississippi. Początkowo nikt nie wie, kto lub co zostawia po sobie zmasakrowane szczątki. Wkrótce jednak okazuje się, że jest to przedstawiciel nowego gatunku rekinów, które mogą żyć w wodach słodkich - monstrualny ludożerca, który znienacka atakuje swe ofiary nie dając im żadnych szans.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz jaki możemy znaleźć na płycie jest w dwóch formatach. Jeden to 4x3 a drugi 1:33. Standardowo film odpala się na całym ekranie. Przypomina to bardziej ekranizację telewizyjną niż wydanie DVD. Po bliższym przyjrzeniu widoczne są malutkie kwadraciki, ale to nie przeszkadza w oglądaniu.

Jest to chyba najlepszy element tego wydania DVD. Jest on czysty i dobrze słyszalny. W niektórych sytuacjach dźwięk daje o sobie znać tak, że niektórym widzom mogą przejść ciarki po plecach. Może i nie ma takich sytuacji za dużo, ale ważne, że są i to jest najważniejsze. Bo w horrorze jedną z głównych ról powinien grać dźwięki muzyka.


:: MENU / DODATKI ::

Menu nie przedstawia się za dobrze. Czerwono - czarna tapeta z filmu, a na jej tle widnieje menu. Nie jest ono nawet animowane, tylko z boku jest strzałka, która wskazuje kolejne opcje. W dodatku utrudnieniem może być angielskie menu.

Dodatków jest tutaj jak na lekarstwo. Jedynie dodatkową opcją są trailery czterech filmów ( Anaconda, Bats, Infested, La Bamba ). A reszta to standardowe opcje, takie jak wybór scen, wybór napisów czy selekcja scen. Więc nic ciekawego tutaj nie ma, a dziwię się temu, ponieważ jest to wydanie dla wypożyczalni, gdzie powinno być dużo więcej dodatków niż na zwykłym wydaniu DVD.

Film niczym nowym nas nie zaskakuje. Wszystko co tutaj zobaczymy już gdzieś było, tylko w lepszym wydaniu. Jednak film nie jest znowu taki zły, oczywiście można go zobaczyć. Może i początek jest trochę nudny, ale później akcja rozkręca się.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA ::