STRASZNY FILM 2  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Scary Movie 2

:: REŻYSERIA ::
Keenen Ivory Wayans

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2001

:: CZAS TRWANIA ::
82 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Anna Faris,
Regina Hall

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1,
DD 2.0 (polski lektor)

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9
1.85:1

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 5/6

OCENA DODATKÓW: 6/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 


:: STRASZNY FILM 2 ::

 

Bracia Wakans ponownie atakują. Ich bronią jest cięte jak brzytwa „Hannibala”, groźne jak „Wściekły byk”, niemożliwe jak „Mission Impossible”, śmiercionośne jak „Aniołki Charli’ego”, poczucie humoru, a celem najbardziej popularne filmy kina grozy i innych gatunków filmowych. Akcja filmu rozgrywa się w starym domu, do którego szalony doktor potajemnie zwabia zadowoloną z życia studentkę Cindy i jej żądnych przygód przyjaciół pod pretekstem przeprowadzenia eksperymentu naukowego.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Tak jak przypadło na wszelkie płyty DVD z filmami (te oryginalne), obraz jest czysty i bez najmniejszych zakłóceń. Nie ma sensu zbytnio więcej się nad tym rozpisywać..

Nie charczy, nie pluje, czyli jest ok. Jeśli oglądamy na fachowym kinie domowym, będziemy zadowoleni, ale i posiadacze zwykłego DVD, nie powinni być zawiedzieni, dźwięk jest czysty i odpowiednio głośny.


:: MENU / DODATKI ::

Menu jest zrobione w bardzo ciekawy, animowany sposób, w tle przygrywa po cichu ciekawa muzyczka, wszystko jest opracowane dobrze, przejrzyście i czysto.

No, tego na płytce znajdziecie bardzo, bardzo dużo. Wiele ciekawych i śmiesznych filmików bardzo dobrze dopełniają filmu. Na płycie znajdziecie: Zwiastun, Pominięte sceny, Alternatywne sceny, Alternatywne zakończenia, O produkcji, Aktorzy i twórcy.

AUTOR: UNKNOWN

 
 


:: GALERIA ::