SERUM  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Serum

:: REŻYSERIA ::
Steve Franke

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2007

:: CZAS TRWANIA ::
89 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
David H.Hickey,
Derek Philips,
Dennis O'Neill...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 [1,78:1]

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 2/6

OCENA OBRAZU: 3/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 3/6

 

 


:: SERUM ::

 

Dr Kanopolous pracuje nad wynalezieniem leku na najstraszniejsze choroby świata. Jest o krok od sukcesu, jednak do dopracowania substancji konieczne są zakazane eksperymenty na ludziach. Gdy jego ukochany siostrzeniec ulega wypadkowi i walczy o życie, zdesperowany naukowiec bez wahania aplikuje mu serum. Niestety, lekarstwo, jakie stworzyło, ma straszliwy efekt uboczny - zamienia pacjentów w spragnione ludzkiego mięsa, krwiożercze zombie...


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, a dokładniej 1,78:1. Standardowo podczas oglądania natrafiłem na ziarnicę obrazu, która zachowuje się różnie, ponieważ są sceny, w których jest jej aż przesyt, a są i takie, gdzie jest mało widoczna. Czasami zawodzi również kolorystyka, ponieważ w niektórych scenach nakładają się na siebie pastele, tworząc innego typu ziarnicę obrazu, chodzi mi tutaj o to, że pojawia się kolorowy piasek na ekranie, a to jest gorsze od zwykłej ziarnicy, która nie wyrządza żadnych szkód. Reszta elementów bez zarzutów.

Linia melodyczna to najlepszy element tego wydania DVD. Ścieżka dźwiękowa zapisana jest w dwóch formatach. Pierwszym z nich jest Dolby Digital 5.1 w wersji oryginalnej, jak i również z lektorem. Drugim formatem formatem jest DTS. Nie zatknąłem się na jakiekolwiek problemy dotyczące zaburzeń dźwięku, w postaci szumów, czy też trzasków. Nie dochodzi do zatrzymań linii melodycznej, jak również do przeskakiwania po sekcjach.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało stworzone w prosty i przejrzysty sposób. Standardowo, jak przy te serii wydań menu główne złożone jest z wielkiego ekranu, gdzie możecie zobaczyć urywki z filmu. Na tej planszy znajduje się również interaktywne menu, z którego można wybrać dwie dodatkowe opcje. Przechodząc do nich widnieją tam jedynie tapety z menu. Choć wydawca nie zapomniał podłożyć linii melodycznej, to nie sprawia, że różni się ono od pozostałych wydań tej serii.

"Serum" nie dosiada żadnych dodatków, chyba że uznać wybór scen jako bonus. Przypomnę, że film jest nisko budżetową produkcją, dlatego też musicie najpierw zobaczyć zwiastun filmu, aby później się nie zawieść oglądając go.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁ ::