SZÓSTY ZMYSŁ  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
The Sixth Sense

:: REŻYSERIA ::
M. Night Shyamalan

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
1999

:: CZAS TRWANIA ::
107 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Bruce Willis,
Haley Joel Osment,
Toni Collette

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
4:3

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 3/6

OCENA DŹWIĘKU: 4/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 3/6

 


:: SZÓSTY ZMYSŁ ::

 

Do domu psychiatry, dr. Malcolma Crowe'a (Bruce Willis) włamuje się niezrównoważony pacjent Vincent Gray (Donnie Wahlberg), który oskarża doktora o to, że nie potrafił udzielić mu pomocy. Strzela do niego, po czym sam odbiera sobie życie. Gdy Malcolm powoli dochodzi do siebie po zamachu, zwraca uwagę na Cole'a Seara (Haley Joel Osment), ośmioletniego chłopca, który potrafi wyobrazić sobie, co zdarzyło się w danym miejscu przed wielu laty, a także widzi i słyszy umarłych...


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Hmmm.... niestety nie będę tutaj zachwycał obrazu, po pierwsze jest nie w moim ulubionym formacie. Obraz rozwalony na całym ekranie, przypomina mi film oglądający z telewizji. Po drugie wersja z napisami jest okropna, a to dlatego że, napisy są wielkie i grube, nie wiem po co ale to strasznie brzydko razi w oczy przy oglądaniu. Może nie którzy się zadowolą lektorem który jest poprawny, ale ja jego nie lubię i format... A tak o dobrej stronie obrazu, to nie zauważyłem żadnych błędów na niej i w miarę jest czysty i przejrzysty.

Z dźwiękiem jest o wiele lepiej niż z obrazem. Mi się bardzo spodobał. Odgłosy, szepty i głosy głównych bohaterów są przejrzyste i czyste. W nie których momentach można się przestraszyć nagłymi dźwiękami. A i muzyka jest na wysokim poziomie. Ogólnie dźwięki są zadowalające.


:: MENU / DODATKI ::

Dodatków niestety niema, lecz to normalne w wersjach z gazety. O ile dodatkiem można zaliczyć przed filmem zwiastun najnowszego filmu reżysera tegoż filmu pod tytułem ''OSADA'

Ciężko mi mówić o poleceniu tego filmu, jak ci się spodobały ZNAKI i OSADA to to będzie starał w dziesiątkę. Lecz jak nie to raczej odradzam. Chociaż mi się spodobał. Ale jak popatrzeć na wydanie DVD to jest średnio.

AUTOR: RUFUS

 
 


:: GALERIA ::