SMAKOSZ 3  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Jeepers Creepers 3

:: REŻYSERIA ::
Victor Salva

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2018

:: CZAS TRWANIA ::
97 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Brandon Smith,
Stan Shaw,
Gabrielle Haugh...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 ; 2.40:1

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 3,5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 

 


:: SMAKOSZ 3 ::

 

Co 23 lata krwiożerczy Smakosz wyrusza na polowanie. Jego ulubiona zwierzyna łowna to ludzie, których ciała uważa za bardzo smakowite. Aktualnie na celownik bierze społeczność lokalnych farmerów. Sierżant Tubbs (Brandon Smith) postanawia raz na zawsze rozprawić się z bestią. Z pomocą szeryfa Tashtego (Stan Shaw) rekrutuje specjalnie wyszkoloną grupę śmiałków. Pragnąc jak najlepiej rozgryźć wroga, Tubbs poznaje przeszłość Smakosza.

 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, w oryginalnym kinowym formacie 2.40:1. Obraz stoi na dobrym poziomie. Mimo to nie obyło się bez mniejszych wpadek. Wszechobecna ziarnica obrazu nie posiada zbyt dużego ziarna, więc nie będzie za dużo przeszkadzać. Nie ma co narzekać na nasycenie pasteli, są żywe i niewypłowiałe. Nie uświadczycie pikselozy, szumów, czy innych zabrudzeń wizji.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem. Dźwięk to najlepszy element wydania. Linia melodyczna jest niezła, ciężko odnaleźć tutaj jakiekolwiek błędy. Dźwięk jest czysty, brak tutaj szumów, trzasków, pisków. Linia melodyczna współgra z obrazem i nie zacina się.


:: MENU / DODATKI ::

Menu stworzono w dość prosty i przejrzysty sposób. Tytułowy Smakosz dominuje nad resztą elementów. Nie brakuje animowanych wstawek, jak ruszający się płaszcz Smakosza, czy wylatujące zza niego czarne ptaki oraz ruchome chmury. Połączenie tych trzech elementów wygląda całkiem nieźle, a dodatkowo klimatyczna muzyka nastraja przed projekcją. Interaktywne menu usytuowano w prawej części ekranu, jak również sam tytuł. Wszystkie elementy są czytelne i na pewno nie będziecie mieć problemów z nawigacją.

Na płycie znalazły się standardowe dodatki umieszczane na DVD przez Monolith. Oto co znajdziecie na płycie:
- wybór scen,
- zwiastun,
- zapowiedzi.
Standard, jaki oferuje Monolith nie jest zły. Większość elementów stoi na dobrym poziomie, więc nie widzę przeciwwskazań, aby nabyć tą pozycję.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::